Fame MMA 21 PPV: CENA. Ile kosztuje, gdzie i jak oglądać Fame MMA 21 LIVE STREAM?

i

Autor: FAME MMA / Facebook Fame MMA 21 PPV: CENA. Ile kosztuje, gdzie i jak oglądać Fame MMA 21 LIVE STREAM?

TRANSMISJA

Fame MMA 21 PPV: CENA. Ile kosztuje, gdzie i jak oglądać Fame MMA 21 LIVE STREAM?

2024-05-13 15:30

Fame MMA 21 PPV będzie cieszyć się dużą popularnością, a zdecydowanie największą w dniu gali. Gdzie oglądać Fame MMA 21 online na żywo? Jak wykupić PPV Fame MMA 21? Jeśli szukacie odpowiedzi na te i inne pytania to dobrze trafiliście, bo podrzucamy je na naszej stronie. Niewątpliwie gala przyciągnie uwagę przede wszystkim ze względu na starcie Patryka Bandurskiego z pięściarską legendą, Tomaszem Adamkiem. Tego po prostu nie można przegapić!

Spis treści

  1. Fame MMA 21 PPV: CENA. Ile kosztuje?
  2. Fame MMA 21 PPV: JAK WYKUPIĆ?

Fame MMA 21 PPV: CENA jest wyższa niż miało to miejsce w przypadku poprzednich gal? Ile kosztuje PPV Fame MMA 18.05.2024? Zastanawiacie się, na jakiej stronie wykupić PPV Fame MMA 21 online? A może macie nadzieję na to, że gala Fame MMA 21 live za darmo będzie pokazana na otwartej dla wszystkich platformie? Jeśli już teraz wiecie, że chcecie spędzić wieczór z topowymi gwiazdami walczącymi na gali, to nie zwlekajcie i wykupcie licencję już teraz. Unikniecie w ten sposób niepotrzebnych nerwów i ewentualnych kłopotów z wykupieniem pay-per-view. A największe zainteresowanie będzie w samym dniu wydarzenia. Głównymi bohaterami gali są Adamek i Bandurski, ale Waszą uwagę powinny przykuć również inne elektryzujące starcia. W boksie powracający do walk Alan Kwieciński zawalczy z Kajuszem Życińskim. Z kolei w formule MMA, Tomasz Oświeciński zmierzy się z Adrianem Ciosem. Czeka nas również mocne starcie pomiędzy Tomaszem Oświecińskim a Michałem Pasternakiem. Kompletna karta walk Fame MMA 21 budzi zachwyt!

Tomasz Adamek o rewanżu z Khalidovem "Jest kolejka" | Andrzej Kostyra

Fame MMA 21 PPV: CENA. Ile kosztuje?

Cena PPV Fame MMA 21 dostępu jednorazowego jest nieco wyższa niż miało to miejsce w przypadku poprzednich gal. Pojawiła się nowa opcja wykupienia transmisji na platformie popularnej stacji telewizyjnej. Właściciel Canal+ nawiązał współpracę z federacją, dzięki czemu galę można zobaczyć na platformie Canal+online. I tylko tam! Dostęp jest w cenie od 49 złotych, a w zamian dostajesz: lepszą jakość transmisji, łatwy dostęp Lepszą do gali na przeglądarce, wybranych Smart TV czy aplikacji mobilnej (iOS, Android), bogatą bibliotekę seriali i filmów, materiały ekskluzywne Fame, VOD wybranych, archiwalnych gal Fame.

Dostępna jest też płatność cykliczna za 39 złotych miesięcznie. Subskrypcję do platformy stacji można wcześniej anulować.

Fame MMA 21 PPV: JAK WYKUPIĆ?

Jak wykupić PPV Fame MMA 21? Możecie to zrobić bezpośrednio przez stronę internetową telewizyjnej platformy lub w doskonale znany sposób przez serwis famemma.tv. Trzeba się zalogować lub założyć darmowe konto. Następnie wybrać jedną z dwóch opcji: tą za 39 lub 49 złotych. W przypadku tej pierwszej płatności możecie dokonać poprzez podanie numeru karty płatniczej lub przez rachunek operatora komórkowego. W przypadku drugiej, jednorazowej, poprzez BLIK lub szybki przelew.