Bilety na mecz Polska - Ukraina. Ile kosztują, gdzie i jak kupić? [CENY]

i

Autor: Andrzej Iwanczuk/REPORTER / EAST NEWS Bilety na mecz Polska - Ukraina. Ile kosztują, gdzie i jak kupić? [CENY]

MECZ TOWARZYSKI

Bilety na mecz Polska - Ukraina. Ile kosztują, gdzie i jak kupić? [CENY]

2024-06-06 13:03

Reprezentacja Polski zamierza zrobić niespodziankę na mistrzostwach Europy w Niemczech i wyjść z bardzo trudnej grupy, w której walczymy z Holandią, Austrią oraz Francją, która niewątpliwie jest faworytem do zwycięstwa całego turnieju. Zanim zobaczymy biało-czerwonych na Euro 2024, obejrzymy ich przygotowania w spotkaniach towarzyskich. Jeśli chcecie robić to z trybun PGE Stadionu Narodowego to mamy dla was doskonałą wiadomość. Bilety na mecz Polska - Ukraina są już w sprzedaży!

Spis treści

  1. Bilety na mecz Polska - Ukraina 2024 - CENY

Bilety na mecz Polska - Ukraina 2024 kupią osoby, które chcą zobaczyć biało-czerwonych w akcji tuż przed rozpoczęciem mistrzostw Europy. Terminarz meczów reprezentacji Polski 2024 wyraźnie pokazuje, że będzie to jedna z ostatnich szans. Polacy trzy dni później zagrają jeszcze z Turcją, a później już będą walczyć o punkty na Euro2024. Ile kosztują bilety na mecz Polska Ukraina? Ceny są takie same jak ma to miejsce w przypadku pojedynków o wysoką stawkę. Wydawać by się mogło, że koszt wejściówki na spotkanie towarzyskie będzie niższy, jednak ostatecznie tak się nie stało. 

Grupy EURO 2024 - KIEDY i z kim gra Polska? Mecze Polski na Euro

Co powinien zrobić Robert Lewandowski? Futbologia

Bilety na mecz Polska - Ukraina 2024 - CENY

Mecz Polska - Ukraina 2024 odbędzie się 7 czerwca na PGE Stadionie Narodowym w Warszawie. Będzie to pierwszy z dwóch zaplanowanych spotkań towarzyskich przed Euro 2024. Natomiast bilety na mecz Polska - Ukraina są dostępne w sprzedaży od połowy maja 2024. Tydzień po uruchomieniu dystrybucji zostało jeszcze bardzo dużo wejściówek, co może zaskakiwać. Dostępne są bilety zarówno na sektory za bramkami, jak i bardziej popularne sektory nad strefą vip: G4, G3, G36, G35, G17, G18, G20, G21, G22.

Ile kosztują bilety na mecz Polska - Ukraina 7.06.2024? Ceny są takie same jak ma to miejsce w przypadku spotkań o wysoką stawkę. Wejściówki w kategorii pierwszej, czyli obejmującej sektory czerwone kosztują 240 złotych! Żółte sektory, czyli żółte mieszczące się za bramkami, to koszt 180 złotych. Wejściówki trzeciej kategorii kosztują 120 złotych. 

Mecze reprezentacji Polski 2024 - kiedy i z kim gra Polska w piłkę nożną? [TERMINARZ]

W sprzedaży są też bilety rodzinne, czyli opiekun + dziecko do 12 lat, w cenie 100 + 60 złotych. W sprzedaży są też kartoniki wstępu dla osób niepełnosprawnych w cenie 90 złotych oraz wejściówki dla osób ze znaczną niepełnosprawnością z opiekunem, w cenie 90 złotych.