To dlatego Krzan nigdy nie wystąpiła w "Tańcu z gwiazdami"! Konkretny powód uniemożliwił jej udział w show

2025-10-30 10:32

Izabella Krzan od blisko dekady robi zawrotną karierę w polskich mediach. Modelka i prezenterka telewizyjna nigdy nie pojawiła się jednak na parkiecie "Tańca z gwiazdami". Dlaczego? Tylko u nas prowadząca show "Afryka Express" wyjawiła konkretny powód. Mimo chęci z obu stron jej udział w programie okazał się niemożliwy. Nie chodzi o zapis w umowie z TVN-em czy wcześniej z TVP, a o jej taneczną przeszłość. Krzan mogłaby na starcie wykosić konkurencję.

Izabella Krzan w Tańcu z gwiazdami?

i

Autor: AKPA

Kolejny odcinek formatu "Gwiazdy przejmują ESKA.pl" jest już dostępny. Tym razem naszą redakcję przejęła Izabella Krzan - modelka i prezenterka telewizyjna, realizująca się dziś w roli gospodyni show "Afryka Express". 30-letnia Miss Polonia 2016 opowiedziała nam o swojej wyjątkowo krętej drodze do miejsca, w którym aktualnie się znajduje. Mało kto wie, że Krzan musiała wielokrotnie przełknąć smak porażki, zanim stała się jedną z największych gwiazd TV młodego pokolenia. 

Zobacz: Izabella Krzan: odpadnięcie z "Top Model" i przegrane w konkursach miss. Znam smak porażki!

Mimo sporej rozpoznawalności Iza Krzan nie pojawiła się nigdy na parkiecie "Tańca z gwiazdami". Nie ma to jednak związku z żadnym zakazem konkurencji czy obawami. Prowadząca "Afryka Express" otwarcie przyznała w rozmowie z Maksem Kluziewiczem dla ESKA.pl, że otrzymała zaproszenie do udziału w show i bardzo chciała w nim wystąpić, jednak ze względu na taneczną przeszłość i spore osiągnięcia, jest to niemożliwe.

IZABELLA KRZAN przejmuje ESKA.pl

Izabella Krzan o udziale w "Tańcu z gwiazdami"

Nie wszyscy wiedzą o tym, że zanim Izabella Krzan została miss, a później gwiazdą telewizji, była związana z siatkówką i właśnie tańcem towarzyskim. Gwiazda TV zdobyła nawet międzynarodową klasę taneczną "A", od której lepsza jest już tylko "S". To dlatego nigdy nie pojawiła się na parkiecie w show, mimo że otrzymała zaproszenie od produkcji.

Składali mi propozycję, ja też chciałam wziąć udział, starałam się. Była chęć z obu stron, ale była jasna deklaracja, że w regulaminie jest napisane, że gwiazdą nie może być osoba z klasą taneczną, a że mam to w Wikipedii i wszędzie, to ciężko byłoby to zataić. Skończyłam tańczyć, mając lat 14 czy 15, więc byłam dzieckiem, już się oduczyłam - powiedziała ze śmiechem.

Krzan dodała, że początkowo było jej przykro z tego powodu, jednak widząc, jak wymagający jest udział w formacie, odetchnęła z ulgą.

Trochę było mi przykro, ale jak teraz widzę, ile to kosztuje wysiłku, jak oni się naprawdę męczą, to ja już się namęczyłam przez tych osiem lat - podsumowała.