#zostańwdomu i sprawdź, co robić w wolne dni

2020-03-17 16:25
#zostańwdomu i sprawdź, co robić w wolne dni
Autor: Radio Eska #zostańwdomu i sprawdź, co robić w wolne dni

Z powodu panującej epidemii koronawirusa, apelujemy do każdego, aby został w domu i pożytecznie spędził wolny czas. W poniższym artykule przygotowaliśmy specjalnie dla Was zbiór wszystkich naszych pomysłów, związanych z akcją #zostańwdomu. Sprawdź, na ESKA.pl co można robić w czterech ścianach, aby się nie nudzić!

#zostańwdomu to akcja ESKA.pl i Radia ESKA, do której serdecznie zapraszamy każdego z Was. Co robić, aby nie nudzić się w domu, a także miło spędzić wolny czas? Przychodzimy Wam z pomocą! Z powodu panującej epidemii koronawirusa, polscy uczniowie i studenci mają odwołane zajęcia. Dodatkowo, przeróżne imprezy masowe, które były zaplanowane w tym okresie, także się nie odbędą. Zostały zamknięte kina, teatry oraz wiele innych miejsc publicznych. W dalszej części artykułu przygotowaliśmy dla Was zbiór wszystkich naszych tekstów, w których zamieszczaliśmy ciekawe pomysły, jak możecie pożytecznie wykorzystać ten czas. W ramach naszego apelu chcemy także nakreślić, że czas w domu można spędzić równie wyjątkowo, co na mieście!

Koronawirus. Posłuchaj, czy wiesz jakie są objawy zakażenia. To materiał z cyklu DOBRZE POSŁUCHAĆ. Podcasty z poradami.

Co robić w domu kiedy jest wolne? – pomysły #zostańwdomu

Obejrzyj dobry film – Specjalnie dla Was wybraliśmy listę filmów, które warto obejrzeć! To idealny czas, aby odpocząć i rozerwać się w domowym zaciszu. 

Przeczytaj ciekawą książkę - weź książkę do ręki i przenieś się do świata wyobraźni. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy listę najciekawszych powieści, które warto przeczytać i które na pewno Was zaciekawią.

Nadrób serialowe zaległości – mając wolny czas, można wygodnie położyć się w łóżku z kubkiem ulubionej gorącej czekolady i nadrobić zaległości.

Zrób sobie domowe spa - przyjemne z pożytecznym? Czemu nie! Przychodzimy Wam z pomocą, aby wolny czas wykorzystać na pełen relaks.

Aplikacje, dzięki którym nie będziesz się nudzić w domu – to idealna propozycja dla tych, którzy uwielbiają spędzać czas w telefonie.

YouTube – tych internetowych twórców warto obejrzeć. Specjalnie dla Was zebraliśmy najlepsze kanały z serwisu YouTube, których materiały wideo są warte uwagi.

TikTok challenge – zapraszamy każdego z Was do wzięcia udziału w tiktokowym wyzwaniu!

Nowości muzyczne 2020 - premiery tych kawałków nie możesz przegapić! Dlatego przychodzimy z pomocą i specjalnie dla Was stworzyliśmy listę, na której znajdują się najlepsze hity.

Gry, w które warto zagrać - to idealna propozycja dla fana, który ceni tego typu rozrywkę.

Aplikacje do nauki - jeśli nie możesz oderwać się od telefonu, zainstaluj sobie aplikacje, dzięki którym będziesz mógł się uczyć. Z myślą o uczniach i studentach, przygotowaliśmy zestawienie najlepszych apek, które z pewnością ułatwią naukę.

W ramach akcji #RazemPrzeciwKoronawirusowi prowadzonej przez nasze media przypominamy o tym, jak ważne jest stosowanie się do zaleceń w okresie zagrożenia koronawirusem. Zachęcamy każdego z Was do potraktowania sprawy poważnie i pozostania w domu, jeżeli macie taką możliwość.

Seriale, które warto teraz nadrobić: #zostańwdomu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze