Filmy, których jeszcze nie widziałeś. Te tytuły warto nadrobić! #zostańwdomu

2020-03-13 12:28 kw
Filmy, których jeszcze nie widziałeś. Te tytuły warto nadrobić! #zostańwdomu
Autor: screen YouTube/Netflix Polska; screen YouTube/Netflix Polska; screen YouTube/TYLKOHITY; screen YouTube/Movieclips Trailers

Zgodnie z wytycznymi ekspertów i epidemiologów, a także Głównego Inspektoratu Sanitarnego, 11 marca 2020 roku Prezes Rady Ministrów, Mateusz Morawiecki podjął decyzję o czasowym zamknięciu szkół i uczelni. Odwołano również imprezy masowe oraz zamknięto kina, teatry, opery oraz filharmonie. Wszystkie te kroki mają pomóc w walce z epidemią koronawirusa. W najbliższych dniach zaleca się pozostanie w domach, dlatego podrzucamy wam propozycje filmowe, które umilą wam czas.

Filmy, których jeszcze nie widziałeś. Te tytuły warto nadrobić. 11 marca podjęto decyzję o zamknięciu szkół oraz uczelni wyższych. Warto jednak pamiętać, że okres ten nie będzie czasem wypoczynku, czy też ferii. Zamknięte zostały ośrodki kulturalne, a młodzież proszona jest o wystrzeganie się dużych skupisk ludzkich. Jeżeli planujecie zostać w domu, warto nadrobić przez ten czas wszystkie produkcje filmowe, których nie mieliście czasu obejrzeć. Poniżej znajdziecie nasze propozycje, które umilą wam czas.

1. Trzy kroki od siebie

Rodzące się bliskość głównych bohaterów torpeduje… dystans, który muszą od siebie zachować – trzy kroki – aby nie pogorszyć swej sytuacji zdrowotnej. Tylko jak to zrobić, kiedy uczucie zaczyna wymykać się spod kontroli? A do tego Will nie chce się leczyć, nie wierzy w życie odmierzane dystansem trzech kroków. To właśnie Stella spróbuje wszystkiego, by zawalczył o życie i zdrowie. Ale czy uda się ocalić kogoś, kogo kochasz, jeśli nawet nie możesz go dotknąć?

2. Cudowny chłopak 

Dla 10-letniego Auggiego nie ma niczego bardziej niezwykłego niż „zwykły dzień w szkole”. Urodzony z licznymi deformacjami twarzy, dotąd uczył się w domu pod okiem mamy. Teraz jednak zaczynając 5 klasę w normalnej szkole, ma nadzieję, że koledzy potraktują go jak zwyczajnego chłopca. Jego wygląd sprawia jednak, że staje się szkolną sensacją, a dla wielu wręcz „dziwadłem”. Jedni się z niego śmieją, inni wytykają palcami, ale nikt tak naprawdę niczego o nim nie wie.

Wszystko zacznie się zmieniać, gdy w szkole pojawi się nowa uczennica. Urocza Summer potrafi dostrzec w Auggiem coś więcej niż nietypowy wygląd. Wystarczy jeden przyjazny gest, jedna pomocna dłoń, by obudzić w Auggiem siłę, dzięki której będzie potrafił udowodnić, że nie tylko twarz czyni go kimś niezwykłym.

3. Do wszystkich chłopców: P.S. Wciąż cię kocham

W pierwszej części filmu główna bohaterka, Lara Jean, stworzyła szczęśliwy związek z Peterem. W kontynuacji nadal są razem, jednak Lara Jean będzie musiała podjąć kilka bardzo trudnych decyzji. W jej życiu pojawi się bowiem jeszcze jeden adresat jej listów. Okaże się, że on także jest nią zainteresowany.

4. The Kissing Booth

Pierwszy pocałunek prowadzi nastoletnią Elle do zakazanego romansu ze szkolnym przystojniakiem, co grozi jej utratą najlepszego przyjaciela.

5. Baby driver

Baby Driver to połączenie kina akcji, komedii i… kina muzycznego? Muzyka prowadzi przez życie utalentowanego młodego kierowcę (Ansel Elgort), który zarabia na życie udziałem w napadach. Inspiruje go i pomaga mu być najlepszym w tym, co robi. Gdy poznaje dziewczynę swych marzeń (Lily James), postanawia porzucić przestępczą przeszłość i zacząć żyć normalnie. Zmuszony przez swojego szefa, bossa mafijnego (Kevin Spacey), do udziału w z góry skazanym na niepowodzenie skoku, ryzykuje utratą wszystkiego, co dla niego najważniejsze – miłości, wolności i muzyki. „Baby driver” to bezpretensjonalny film z pogranicza gatunków z rewelacyjną ścieżką dźwiękową,

6. Wszystkie jasne miejsca

Zmagająca się z żałobą po stracie siostry introwertyczna Violet Markey (Elle Fanning) odkrywa ponownie radość życia, kiedy poznaje ekscentrycznego i nieprzewidywalnego Theodore’a Fincha (Justice Smith).

7. Historia małżeńska 

Po dziesięciu latach małżeństwo Nicole i Charliego zaczyna się rozpadać, gdy pojawiają się przed nimi nowe opcje kariery.

8. Król Lew

W wyniku podstępu Skazy prawowity władca afrykańskiej sawanny, Simba, zostaje wygnany. Razem z dwójką przyjaciół zamierza odzyskać tron.

9. Śledztwo Spensera

Spenser, były gliniarz, który właśnie wyszedł z więzienia, łączy siły z ambitnym bokserem, by ujawnić spisek powiązany ze śmiercią dwóch bostońskich policjantów.

10. Ocean's 8

Debbie Ocean, złodziejka, poświęciła swój ostatni wyrok na zaplanowanie napadu stulecia. Zamierza okraść z biżuterii najbliżsżą Galę Met. Udaje jej się namówić do współpracy m.in. swoją dawną wspólniczkę, zawodową jubilerkę, profesjonalną hakerkę oraz projektantkę mody. A diamenty, które chcą ukraść, warte są 150 mln dolarów. 

Filmy, których jeszcze nie widziałeś. Te tytuły warto nadrobić: #zostańwdomu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

W ramach akcji #RazemPrzeciwKoronawirusowi prowadzonej przez nasze media przypominamy o tym, jak ważne jest stosowanie się do zaleceń w okresie zagrożenia koronawirusem, zachęcamy do potraktowania sprawy poważnie i pozostania w domu jeżeli ma się taką możliwość.

NAJNOWSZE