#zostańwdomu i weź udział w naszej akcji! Podejmiesz się TikTokowego wyzwania?

2020-03-14 10:01 PO
TikTok
Autor: HOLLANDSE HOOGTE/East News

Razem z Radiem ESKA stworzyliśmy akcję Posłuchaj #zostańwdomu, dzięki której każdy z nas motywuje się wzajemnie i nie wychodzi z domu! W ramach wspólnego działania stajemy się silniejsi i inspirujemy się wspólnymi pomysłami na zabicie wolnego czasu! Zobacz na ESKA.pl jakie pomysły już na ciebie czekają i koniecznie dołącz do nas na TikToku używając naszych hasztagów.

#zostańwdomu to akcja ESKA.pl i Radia ESKA, do której już teraz możesz dołączyć i Ty! Okazuje się, że przymusowa obecność w domu nie jest niczym strasznym i istnieje wiele zajęć jakimi możesz umilić sobie czas! W ramach naszej akcji Posłuchaj #zostańwdomu, która powstała przy współpracy z Radiem ESKA zachęcamy wszystkich do czynnego brania udziału i dzielenia się swoimi pomysłami na spędzanie wolnego czasu podczas przerwy od zajęć lekcyjnych! Cała akcja ma na celu uświadomić innych jak ważne jest pozostanie w domu z uwagi na panującą epidemię koronawirusa. Mimo nieciekawej sytuacji istnieje wiele sposobów, dzięki którym naprawdę możemy spędzić czas w domu pożytecznie i przyjemnie. Weź udział w naszej akcji nagrywając filmik na TikToku, w którym pokazujesz jak spędzasz czas w domu i nie zapomnij oznaczyć go odpowiednimi hasztagami takimi jak: #zostanwdomu oraz #RazemPrzeciwKoronawirusowi.

Filmy, których jeszcze nie widziałeś. Te tytuły warto nadrobić: #zostańwdomu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

#zostańwdomu - jak wziąć udział w akcji?

Zasady są banalnie proste! Nagraj filmik w aplikacji TikTok, w którym pokazujesz swoje sposoby na spędzanie czasu w domu. Doskonale wiemy, że w domu nie ma nudy! Pokaż jaki serial właśnie oglądasz, albo czego nowego nauczyłeś się gotować. A może postanowiłeś zrobić wiosenne, domowe porządki? Podziel się swoimi sposobami z innymi używając hasztagu #zostanwdomu oraz #RazemPrzeciwKoronawirusie.

W ramach akcji #RazemPrzeciwKoronawirusowi prowadzonej przez nasze media przypominamy o tym, jak ważne jest stosowanie się do zaleceń w okresie zagrożenia koronawirusem, zachęcamy do potraktowania sprawy poważnie i pozostania w domu jeżeli ma się taką możliwość.

Najnowsze