#zostańwdomu i sprawdź YouTube! Internetowi twórcy i filmy, które musisz zobaczyć

2020-03-13 13:44
Lexy i Stuu
Autor: screen z filmu na Youtube: ZOSTAŁAM DZIEWCZYNĄ STUU NA 24H! / Lexy

#zostańwdomu i odpal YouTube! Już na ESKA.pl czeka na ciebie specjalnie przygotowana na tę okazję lista filmików, które znajdziesz w serwisie YouTube. Sprawdź, które z nich z nasz i zobacz ile masz jeszcze do nadrobienia! Ciekawi YouTuberzy i ich zabawne treści, które z pewnością umilą twój dzień w domu!

YouTube i nasza własna karta na czasie! W ramach akcji #zostańwdomu, którą przygotowaliśmy razem z Radiem ESKA w celu szerzenia świadomości i wspólnego dzielenia się pomysłami co robić w czasie obowiązkowej, domowej kwarantanny stworzyliśmy wyjątkową listę filmików, które umilą ci dzień! Stworzony spis jest wyjątkowy, ponieważ każdy znajdzie w nim coś dla siebie. Treści twórców różnią się od siebie i z każdej z nich można wyciągnąć inny przekaz. Jeśli chcesz zabić nudę, pośmiać się, zobaczyć coś nowego lub poznać cenne wskazówki, z których później będziesz mógł w życiu skorzystać, koniecznie sprawdź listę dziesięciu topowych filmików na YouTube, które królują w 2020.

W ramach akcji #RazemPrzeciwKoronawirusowi prowadzonej przez nasze media przypominamy o tym, jak ważne jest stosowanie się do zaleceń w okresie zagrożenia koronawirusem, zachęcamy do potraktowania sprawy poważnie i pozostania w domu jeżeli ma się taką możliwość.

Czarek Czaruje magią usprawiedliwiał sobie nieobecność w szkole!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze