5 aplikacji, dzięki którym nie będziesz się nudzić #zostańwdomu

2020-03-13 11:49
5 aplikacji dzięki, którym nie będziesz się nudzić #zostańwdomu
Autor: pixabay.com 5 aplikacji dzięki, którym nie będziesz się nudzić #zostańwdomu

Razem z Radiem ESKA stworzyliśmy akcję #zostańwdomu, dzięki której apelujemy do uczniów i studentów, aby pozostali w domach i miło spędzili ten czas! Specjalnie dla Was na ESKA.pl przygotowaliśmy listę pięciu aplikacji na smartfona, dzięki którym nie będziecie się nudzić!

#zostańwdomu to akcja ESKA.pl i Radia ESKA, do której może dołączyć każdy! Z powodu panującej epidemii koronawirusa, polscy uczniowie i studenci mają odwołane zajęcia. Co robić, aby nie zwariować i nie zanudzić się w czterech ścianach? Przychodzimy Wam z pomocą! Aby umilić sobie wolny czas, przygotowaliśmy listę pięciu aplikacji, które bez problemu możecie pobrać za darmo na swój telefon oraz tablet. Zostańcie w łóżku pod kocem z kubkiem gorącej herbaty i zobaczcie poniżej naszą listę:

1. TikTok

Aplikacja TikTok z dnia na dzień staje się coraz bardziej popularna. Korzystają z niej nie tylko zwykli ludzie, ale także gwiazdy z kraju i ze świata! Jeśli jeszcze nie masz jej na swoim smartfonie, zachęcamy do pobrania. Dlaczego? Powodów jest kilka. Po pierwsze, oglądając krótkie muzyczne wideo, możesz poprawić sobie humor. Po drugie, czas z pewnością będzie mijał Ci dużo szybciej, niż do tej pory. Po trzecie, możesz posłuchać sobie fajnych piosenek. Po czwarte, sam możesz nagrywać własne TikToki! Wystarczy trochę wyobraźni, ruchu i pobawienia się efektami. Do dzieła!

2. Instagram

Instagram podobnie jak TikTok, jest znaną aplikacją. Można w niej nie tylko oglądać kolorowe zdjęcia, ale także wideo, relacje na żywo, czy czytać posty innych użytkowników. Mając tak dużo wolnego czasu, możesz na spokojnie przejrzeć aplikację i znaleźć ciekawe profile. Może akurat czyjś przekaz lub zdjęcie Cię zainspiruje? Na Instagramie jest dużo mądrych osób, których warto posłuchać czy poczytać ich wpisy. Koniecznie zainspiruj się kontem związanym z tematyką książkową, filmową, beauty, a może DIY? Wszystko zależy od Ciebie - najważniejsze, aby szukać ich z głową.

Koronawirus. Posłuchaj o faktach i mitach. To materiał z cyklu DOBRZE POSŁUCHAĆ. Podcasty z poradami

Aplikacje, które warto pobrać na telefon - #zostańwdomu

3. Pinterest

Pinterest jest nie tylko aplikacją, ale także serwisem społecznościowym, w którym można znaleźć dosłownie wszystko! Nie dość, że jest to niesamowita skarbnica wiedzy, to jeszcze możesz się czymś zainspirować. Aplikacja przeznaczona jest do kolekcjonowania treści wizualnych. Każdy jej użytkownik może przypiąć do swojej tablicy dowolne zdjęcie, które w niej znajdzie. Pinterest umożliwia wyszukiwanie ciekawych treści, które wiążą się z naszymi zainteresowaniami. Jednym słowem, to nieskończone źródło inspiracji w każdej dziedzinie!

4. Hello Cats

Jeśli chcesz poćwiczyć umysł, a zarazem trochę się rozerwać, ta aplikacja będzie dla Ciebie strzałem w 10-tkę! Nie dość, że spędzisz czas pożytecznie, bo Twój mózg będzie uczył się logicznego myślenia, to w dodatku masz okazję pograć w fajną grę. Ciekawe przygody kotka, a także kolorowa grafika, nacieszą nie tylko oko, ale także Twój umysł.

5. Cut the Rope

To kolejna ciekawa propozycja, dzięki której z pewnością nie będziesz się nudzić! Ta gra sprawi, że będziesz musiał wykorzystać zdolność logicznego myślenia. Niebanalne wyzwania i rundy, sprawią, że przyjemnie wykorzystasz wolną chwilę. Co ciekawe, grając w takie gry, ćwiczysz umiejętność myślenia oraz zapamiętywania - co z pewnością przyda Ci się, wracając do szkoły.

W ramach akcji #RazemPrzeciwKoronawirusowi prowadzonej przez nasze media przypominamy o tym, jak ważne jest stosowanie się do zaleceń w okresie zagrożenia koronawirusem, zachęcamy do potraktowania sprawy poważnie i pozostania w domu jeżeli ma się taką możliwość.

Filmy, których jeszcze nie widziałeś. Te tytuły warto nadrobić: #zostańwdomu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze