Wyniki matur 2022 strona - gdzie sprawdzić? Na jakiej stronie wyniki matury 2022 online?

2022-07-03 13:39
Wyniki matur 2022 strona - gdzie sprawdzić? Na jakiej stronie wyniki matury 2022 online?
Autor: Pixabay Wyniki matur 2022 strona - gdzie sprawdzić? Na jakiej stronie wyniki matury 2022 online?

Wyniki matur to niezwykle stresujący moment w życiu każdego z nas. W końcu to od nich zależy to, czy dostaniemy się na wymarzoną uczelnię. Jak sprawdzić wyniki matur 2022? Na jakiej stronie będą dostępne online? Odpowiadamy na wszystkie pytania związane z wynikami matur 2022!

Wyniki matur 2022 pojawią się już za chwilkę! Gdzie je sprawdzić? Na jakiej stronie dostępne będą wyniki matur 2022? Jeśli poszukujecie odpowiedzi na te pytania, trafiliście we właściwe miejsce! W niniejszym artykule znajdziecie wszystko, co musicie wiedzieć o wynikach matur 2022.

ZOBACZ TAKŻE: Poprawkowa matura 2022 - kiedy jest? Kto może przystąpić? Czy będzie łatwiejsza?

Wyniki matur 2022 strona - gdzie sprawdzić? Na jakiej stronie wyniki matury 2022 online?

Wyniki matur 2022 dostępne będą online, na stronie Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej (OKE). Aby poznać wyniki matur, musicie wejść w zakładkę UCZEŃ, a następnie zalogować się podając swój numer PESEL oraz login i hasło do serwisu. Skąd je wziąć? Dane do sprawdzenia wyników matur przekazywane są uczniom przez dyrekcję szkoły. Jeśli wasz login i hasło nie działają, nie panikujcie! Serwery strony OKE często nie wytrzymują obciążenia, gdy publikowane są wyniki matur. Odczekajcie więc chwilę, zanim zaczniecie podejrzewać, że coś jest poważnie nie tak. W sytuacji, gdy login i hasło rzeczywiście nie będą działać, skontaktujcie się z dyrekcją szkoły, a przekaże wam wasze wyniki matur.

Matura 2022 WYNIKI - o której będą ogłoszone?

Wyniki matury 2022 zostaną opublikowane na stronach Okręgowych Komisji Egzaminacyjnych w dniu 5 lipca 2022 roku, w przedziale godzinowym 8:00-10:00.

ZOBACZ TAKŻE: Matura poprawkowa 2022 - podanie. Gdzie i do kiedy można złożyć?

Sonda
Czy denerwujesz się przed ogłoszeniem wyników matur?
Oskar Cyms o sukcesie My Girl i planach na przyszłość

Matura zdana? Czas na wakacje! Tylko uważajcie na "wyjątkowe okazje" biur podróży :)

Dlaczego? Posłuchajcie!

Listen to "Wakacje" on Spreaker.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze