Wybory parlamentarne 2019 - GODZINY otwarcia lokali. Od której, do której głosować?

2019-10-13 16:33 A.D.
Wybory
Autor: East News / Malgorzata Kolcz/East News

Wybory parlamentarne 2019 będą jednym z najważniejszych dni w październiku. Raz na cztery lata każdy z nas może podjąć decyzję o tym, kto z polityków powinien otrzymać szansę na miejsce w Sejmie lub Senacie. Głosować będziemy mogli w wyznaczoną niedzielę w konkretnych godzinach. Jak czynne są lokale wyborcze?

Wybory parlamentarne 2019 to czas podjęcia przez obywateli decyzji, kto powinien reprezentować nasze sprawy przez następne cztery lata. Każde utworzenie nowego rządu daje wiele możliwości, dlatego tak ważne jest, by jak największa liczba Polaków oddała swój głos. W tym celu 13 października udamy się do lokali wyborczych na terenie całego kraju. Członkowie komisji odznaczą naszą obecność na specjalnej liście po okazaniu ważnego dowodu osobistego lub paszportu. Nie będą one jednak otwarte przez 24 godziny. Od której, do której głosować?

Wybory parlamentarne 2019 - GODZINY otwarcia lokali wyborczych

Lokale wyborcze będziemy mogli odwiedzić między 7 rano, a 21.00. Pamiętajcie, że komisja nie zrobi dla nikogo wyjątku, bo mogłoby zostać to uznane za fałszowanie głosów w danym okręgu! Na wybory nie musicie stawiać się z własnym długopisem, ale istnieje taka możliwość. Powinien mieć on kolor niebieski lub czarny. 

Najnowsze