Wiktoria Ciochanowska - kim jest Miss, która pojawi się na SuperHit Festiwal 2021?

2021-01-18 13:07 Ewelina Kulasza
Wiktoria Ciochanowska
Autor: Igor Drozdowski

Kim jest Wiktoria Ciochanowska, która brała udział w Miss Polski 2020? To do niej powędrowały dwa wspaniałe tytuły, a dzięki jednemu z nich, modelka będzie miała szansę pojawić się na scenie podczas imprezy Polsat SuperHit Festiwal. Co musicie o niej wiedzieć? Poznajcie ją bliżej w tym artykule!

Spis treści

  1. Wiktoria Ciochanowska - wiek
  2. Wiktoria Ciochanowska - wzrost
  3. Wiktoria Ciochanowska - konkursy Miss
  4. Wiktoria Ciochanowska - Instagram

Wiktoria Ciochanowska to kandydatka z numerem 6. która podczas konkursu Miss Polski 2020 stanęła na podium. Mowa oczywiście o zdobyciu tytułu II Wicemiss Polski 2020, a także Miss Widzów Polsatu 2020. Przypomnijmy, że wielki finał konkursu piękności odbył się w niedzielny wieczór 17 stycznia 2021 roku. Na scenie zmierzyło się ze sobą aż 23 kandydatek, jednak Miss Polski mogła zostać tylko jedna dziewczyna. Decyzją damskiego jury, następczynią Magdaleny Kasiborskiej została Anna-Maria Jaromin z Katowic. Oprócz tytułu Miss oraz Wicemiss, zostały wręczony także dwie nagrody specjalne, z czego jedną z nich otrzymała właśnie Wiktoria Ciochanowska.

Miss Widzów Polsatu to tytuł, który otrzymała właśnie 20-letnia Wiktoria. W ręce modelki trafiła nie tylko nagroda pieniężna w wysokości 5 tys. złotych, ale także możliwość pojawienia się na imprezie organizowanej przez Telewizję Polsat - SuperHit Festiwal 2021, który odbędzie się w maju. Wiktoria najprawdopodobniej będzie współprowadzącą wielkiego wydarzenia. Co jeszcze musicie o niej wiedzieć?

Wiktoria Ciochanowska - wiek

Ile lat ma Wiktoria Ciochanowska? Dziewczyna biorąc udział w Miss Polski 2020 była jedną z najmłodszych uczestniczek. Mianowicie, ma dopiero 20 lat i pochodzi z Łomży. Na co dzień dziewczyna jest studentką pierwszego roku na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku,gdzie studiuje kierunek lekarski.

Wiktoria Ciochanowska - wzrost

Jakiego wzrostu jest Wiktoria Ciochanowska? Modelka mierzy około 175cm wzrostu.

Wiktoria Ciochanowska - konkursy Miss

Jak się okazuje konkurs Miss Polski nie był debiutem w karierze Wiktorii Ciochanowskiej. Dziewczyna ma już na swoim koncie udział w różnych konkursach piękności, a także zdobyła kilka tytułów. Oto jak prezentują się jej zdobyte tytuły w konkursach Miss:

  • Miss Podlasia Nastolatek 2015
  • II Wicemiss Polski Nastolatek 2015
  • Miss Ziemi Łomżyńskiej 2020
  • Miss Widzów Polsatu 2020
  • II Wicemiss Polski 2020

Wiktoria Ciochanowska - Instagram

Wiktoria Ciochanowska jest aktywna na Instagramie. Bez problemu znajdziecie ją wpisują w lupkę jej imię i nazwisko.

ESKA XD #014
Najnowsze