Anna Maria Jaromin - kim jest Miss Polski 2020?

2021-01-17 23:30 kg
Anna-Maria Jaromin
Autor: materiał prasowy

Za nami 31. finał Narodowego Konkursu Piękności! Wydarzenie odbyło się w niedzielę 17 stycznia 2021 roku w Warszawie, w studiu Cyfrowego Polsatu, a gospodarzami tego wyjątkowego wieczoru byli Krzysztof Ibisz, Paulina Sykut-Jeżyna oraz Agnieszka Hyży. O koronę Miss Polski walczyły 23 najpiękniejsze Polki, wygrać mogła jednak tylko jedna z nich. Nową królową piękności została Anna Maria Jaromin. Kim jest?

Anna Maria Jaromin - kim jest Miss Polski 2020? 17 stycznia 2021 roku po raz trzydziesty pierwszy została wybrana najpiękniejsza Polka. O tytuł i koronę Miss Polski 2020 oraz o nagrody o łącznej wartości 100 tysięcy złotych, a także możliwość reprezentowania kraju na najbardziej prestiżowych konkursach piękności na świecie walczyły 23 kandydatki. Wśród nich było 12 finalistek wybranych przez jury konkursu oraz 11 dziewczyn, które zwyciężyły w plebiscycie internetowym. Po raz pierwszy w historii konkursu wydarzenie odbywało się bez udziału publiczności. Nie zabrakło jednak gości muzycznych, którzy uświetnili wieczór. Na scenie zaśpiewali Kortez, Paweł Domagała, Paweł Tur, Ania Wyszkoni oraz Monika Lewczuk. Uczestniczki konkursu były oceniane przez jury, w skład którego wchodziły tylko i wyłącznie kobiety: Ewa Wachowicz, Viola Piekut, Anna Wyszkoni, Joanna Liszowska, Olga Buława, Katarzyna Krzeszowska, Magdalena Kasiborska oraz Elżbieta Sawerska. Najpiękniejsza okazała się Anna Maria Jaromin i to ona odebrała od Magdaleny Kasiborskiej koronę Miss Polski. 

Anna Maria Jaromin - kim jest Miss Polski 2020?

Za nami 31. finał Narodowego Konkursu Piękności! Najpiękniejszą Polką okazała się Anna Maria Jaromin i to właśnie ona odebrała koronę Miss Polski od Magdaleny Kasiborskiej. Anna Maria ma 22 lata i pochodzi z Katowic. Studiuje na Wyższej Szkole Zarządzania Ochroną Pracy w Katowicach na kierunku bezpieczeństwo wewnętrzne, na specjalizacji psychokryminalistyka. Od kilkunastu lat jeździ konno i jest to jej największa pasja. W przyszłości bardzo chciałaby połączyć swoje wykształcenie i pasję i pracować w konnym oddziale policyjnym. Miss Polski ma doświadczenie w konkursach piękności. W 2016 roku zgarnęła tytuły Princess of the World oraz Queen of Poland. W 2018 roku została Miss Beskidów oraz po raz pierwszy wystartowała w wyborach Miss Polski. W 2019 roku reprezentowała Polskę podczas Miss Globe.

The Voice Senior 2 - Andrzej Pawłowski uczestnikiem show! Jego piosenkę śpiewała Kayah
Najnowsze