Magdalena Kasiborska - wiek, wzrost, wymiary, chłopak, Miss Polski, kariera. Kim jest?

Magdalena Kasiborska - wiek, wzrost, wymiary chłopak, Miss Polski, kariera. Kim jest?
Autor: TOMASZ JODLOWSKI/REPORTER / EAST NEWS Magdalena Kasiborska - wiek, wzrost, wymiary chłopak, Miss Polski, kariera. Kim jest?

Magdalena Kasiborska - wiek, wzrost, wymiary, chłopak, to cztery kwestie, które intrygują polskich internautów. Kim jest Magda Kasiborska i kiedy zrobiło się o niej głośno? Poznajcie ją bliżej już teraz!

Magdalena Kasiborska - wiek, wzrost, wymiary chłopak, Miss Polski, kariera. Zastanawiacie się, kim jest Magdalena Kasiborska? Miss Polski nie ma przed nami tajemnic, dlatego poznajcie ją bliżej już teraz. Co trzeba o niej wiedzieć? Dostąpiła zaszczytu walki o koronę i tytuł najpiękniejszej kobiety w naszym kraju. Ostatecznie, w finałowej rywalizacji, jury zdecydowało, że jest lepsza niż 23 pozostałe kandydatki. Co ciekawe, była jedną z najmłodszych uczestniczek 30. Konkursu Piękności. Miss Polski Magdalena Kasiborska zdradziła niedawno, co zmieniło się w jej życiu od momentu założenia korony.

Magdalena Kasiborska - kim jest? [Miss Polski 2019]

Kim jest Magdalena KasiborskaMiss Polski 2019 pochodzi z Zabrza i studiuje w Bielskiej Wyższej Szkoły im. J. Tyszkiewicza na kierunku Odnowa Biologiczna (Wellness & Spa). Na co dzień interesuje się podróżowaniem, muzyką, sportem i modelingiem. Z modą związana jest od 16. roku życia. Od tamtego czasu brała udział w pokazach mody w Paryżu czy Mediolanie. 

Magdalena Kasiborska - wymiary, wzrost

Wymiary Magdaleny Kasiborskiej nigdy nie zostały ujawnione. Brązowo-włosa modelka ma 179 centymetrów wzrostu. 

ESKA XD #014

Magdalena Kasiborska - wiek

Ile lat ma Magda Kasiborska? Miss Polski urodziła się 15 stycznia 2020 roku. Oznacza to, że w 2021 roku obchodziła 21. urodziny. 

Magdalena Kasiborska - chłopak

Magdalena Kasiborska jest młodą, piękną kobietą, do której wzdychają mężczyźni na całym świecie. Serce Magdy jest jednak zajęte, czym chwali się na swoim instagramowym profilu. Jej chłopak to student medycyny.

Magdalena Kasiborska - zdjęcia

Najwięcej zdjęć Magdy Kasiborskiej znajdziecie na jej profilu na Instagramie. Tylko w tym serwisie obserwuje ją ponad 15 tysięcy osób. Najpopularniejsze zdjęcie ma ponad 3000 tysiące serduszek.

Najnowsze