Wersow ujawniła tajemnicę skrywaną od kilku tygodni! Jak zareagowali jej fani?

2021-05-29 17:43
WERSOW
Autor: Screen z YouTube/WERSOW

Idolka wielu polskich nastolatek - Wersow, w końcu ujawniła tajemnicę, którą skrywała od wielu tygodni. Co ciekawe, na początku nawet osoby z jej otoczenia nic o tym nie wiedziały, aż w końcu przyszła pora, aby podzielić się tym nie tylko z nimi, ale także ze społecznością, która codziennie bacznie ją obserwuje. O co dokładnie chodzi? Jak internauci zareagowali na wiadomość Wersow?

Wersow to najpopularniejsza influencerka i ulubienica polskiej młodzieży. Od kiedy pojawiła się w sieci, skradła serce nie tylko Friza ale również wielu nastolatek z naszego kraju. Krok po kroku budowała swoją pozycję, aż w końcu doszła do milionowych odsłon swoich materiałów, a każda dziewczynka chce być dziś jak ona. Weronika tworzy nie tylko kanał na YouTube, ale także prowadzi swój sklep, jej kosmetyki szaleją w polskich drogeriach, a w dodatku jest w trakcie nagrywania płyty. Niedawno w domu Ekipy pojawiła się dziewczyna Mini Majka - Paulina Kozłowska. Wersow nie mogła przepuścić takiej okazji i nagrała z nią filmik do serii Czy to prawda, że. Materiał pojawił się w sieci w sobotę 29 maja, jednak to nie był koniec niespodzianek. W południe pojawił się drugi materiał, tym razem tylko dla niektórych widzów.

Wersow kiedyś i dziś

Wersow - operacja

Weronika Sowa, znana wszystkim jako Wersow lubi zaskakiwać swoich fanów. Tym razem dziewczyna ogromnie bała się ich reakcji i długo zwlekała z nagraniem materiału wideo. Mimo wielu myśli w głowie zdecydowała się, a filmik z ograniczeniem 18+ pojawił się na jej kanale w sobotnie popołudnie 29 maja. Okazuje się, że zabezpieczenie jest celowe, ponieważ to pierwszy tak poważny materiał na jej kanale, który powinien trafić tylko do odpowiednich osób. W skrócie Weronika Sowa zdecydowała się powiedzieć swoim fanom, że jakiś czas temu poddała się operacji powiększenia biustu. Ma 25-lat i jej decyzja była świadoma, ponieważ od wielu lat zmagała się z kompleksem, który źle wpływał na jej samopoczucie. Teraz okazuje  się, że postanowiła zrobić coś dla siebie i mimo bólu, który towarzyszył jej po operacji, dziś czuje się znacznie lepiej - psychicznie, jak i fizycznie. Choć fani Wersow myśleli że jest w ciąży, to jednak ich wątpliwości po tym materiale zostały rozwiane. Po obejrzeniu materiału od razu skomentowali całą sytuację i bardzo ją w tym wszystkim wspierają!

- to piękne mieć takie wsparcie, jakim darzą cie bliscy. Cieszcie się, że macie siebie, tacy przyjaciele to skarb. Ryczałam przez pół filmu jakbyśmy byłyśmy bliskimi przyjaciółkami 😂Trzymaj się Werka, wszystkiego dobrego i dużo zdrówka! 💕

Sonda
Lubisz Wersow?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze