WERSOW

i

Autor: Screen z YouTube/WERSOW

Wersow ujawniła tajemnicę skrywaną od kilku tygodni! Jak zareagowali jej fani?

2021-05-29 17:43

Idolka wielu polskich nastolatek - Wersow, w końcu ujawniła tajemnicę, którą skrywała od wielu tygodni. Co ciekawe, na początku nawet osoby z jej otoczenia nic o tym nie wiedziały, aż w końcu przyszła pora, aby podzielić się tym nie tylko z nimi, ale także ze społecznością, która codziennie bacznie ją obserwuje. O co dokładnie chodzi? Jak internauci zareagowali na wiadomość Wersow?

Wersow to najpopularniejsza influencerka i ulubienica polskiej młodzieży. Od kiedy pojawiła się w sieci, skradła serce nie tylko Friza ale również wielu nastolatek z naszego kraju. Krok po kroku budowała swoją pozycję, aż w końcu doszła do milionowych odsłon swoich materiałów, a każda dziewczynka chce być dziś jak ona. Weronika tworzy nie tylko kanał na YouTube, ale także prowadzi swój sklep, jej kosmetyki szaleją w polskich drogeriach, a w dodatku jest w trakcie nagrywania płyty. Niedawno w domu Ekipy pojawiła się dziewczyna Mini Majka - Paulina Kozłowska. Wersow nie mogła przepuścić takiej okazji i nagrała z nią filmik do serii Czy to prawda, że. Materiał pojawił się w sieci w sobotę 29 maja, jednak to nie był koniec niespodzianek. W południe pojawił się drugi materiał, tym razem tylko dla niektórych widzów.

Wersow kiedyś i dziś

Wersow - operacja

Weronika Sowa, znana wszystkim jako Wersow lubi zaskakiwać swoich fanów. Tym razem dziewczyna ogromnie bała się ich reakcji i długo zwlekała z nagraniem materiału wideo. Mimo wielu myśli w głowie zdecydowała się, a filmik z ograniczeniem 18+ pojawił się na jej kanale w sobotnie popołudnie 29 maja. Okazuje się, że zabezpieczenie jest celowe, ponieważ to pierwszy tak poważny materiał na jej kanale, który powinien trafić tylko do odpowiednich osób. W skrócie Weronika Sowa zdecydowała się powiedzieć swoim fanom, że jakiś czas temu poddała się operacji powiększenia biustu. Ma 25-lat i jej decyzja była świadoma, ponieważ od wielu lat zmagała się z kompleksem, który źle wpływał na jej samopoczucie. Teraz okazuje  się, że postanowiła zrobić coś dla siebie i mimo bólu, który towarzyszył jej po operacji, dziś czuje się znacznie lepiej - psychicznie, jak i fizycznie. Choć fani Wersow myśleli że jest w ciąży, to jednak ich wątpliwości po tym materiale zostały rozwiane. Po obejrzeniu materiału od razu skomentowali całą sytuację i bardzo ją w tym wszystkim wspierają!

- to piękne mieć takie wsparcie, jakim darzą cie bliscy. Cieszcie się, że macie siebie, tacy przyjaciele to skarb. Ryczałam przez pół filmu jakbyśmy byłyśmy bliskimi przyjaciółkami ?Trzymaj się Werka, wszystkiego dobrego i dużo zdrówka! ?

Sonda
Lubisz Wersow?