Viki Gabor

i

Autor: VIPHOTO/East News

Viki Gabor pokazała swoją mamę a fani zaniemówili z wrażenia! Wyglądają jak bliźniaczki?!

2021-05-29 16:05

Viki Gabor choć jest jeszcze bardzo młoda, to sukcesów może pozazdrościć jej każdy! Jest nie tylko idolką wielu nastolatek, ale w dodatku zachwyca swoją urodą każdego! Teraz młoda artystka zdecydowała się pokazać swoją mamę, a jej fani zaniemówili z wrażenia! Wyglądają jak siostry bliźniaczki?! Będziecie w szoku - Viki i jej mama są jak dwie krople wody!

Viki Gabor ma romańskie korzenie, stąd jej nietypowa, a zarazem zaskakująca uroda! Jej rodzice - Ewelina i Dariusz Gabor, są dla niej ogromnym wsparciem i artystka wie, że zawsze może na nich liczyć. To właśnie po nich odziedziczyła talent do muzyki i śpiewa odkąd tylko zaczęła mówić. Co ciekawe, jej rodzice w przeszłości założyli zespół folklorystyczny i wykonywali muzykę cygańską. Teraz jednak kibicują w karierze swojej ukochanej córce i wspierają ją z całych sił! Na początku muzycznej drogi, Viki Gabor pojawiła się z mamą i tatą na Przesłuchaniach w Ciemno do The Voice Kids. Kiedy artystka przeszła do kolejnego etapu z ich oczu biła niesamowita radość, ale także duma. Teraz gdy Viki jest jedną z popularniejszych wokalistek w naszym kraju, z pewnością cieszą się dwa razy bardziej i nie ma się co dziwić - to prawdziwy diament!

Viki Gabor ma miliony fanów, którzy zasypują ją wiadomościami. Czy ma czas, żeby im odpisać?

Viki Gabor - mama

W środę 26 maja w kalendarzu zapisała się piękna data i mowa oczywiście o Dniu Matki. Tego dnia w internecie większość osób wstawiała zdjęcia ze swoimi ukochanymi mamami i co ciekawe, zrobiły to nawet gwiazdy! Jedną z nich była Viki Gabor, która nie tylko wstawiła kilka fotek z mamą, ale także napisała, że ją kocha. Internauci oszaleli z zachwytu, a w komentarzach wylała się fala serduszek i komentarze, obok których nie da się przejść obojętnie. Viki i jej mama Ewelina wyglądają jak siostry bliźniaczki, a w dodatku zarażają wszystkich swoją pozytywną opinią! Przekonajcie się na własne oczy i zobaczcie zdjęcia poniżej, które pojawiły się w środę na Instagramie młodej artystki.

Która piosenka Viki Gabor pasuje do Ciebie najbardziej?

Pytanie 1 z 8
Na co dzień jestem osobą, która:

Jak Viki Gabor wspomina swój... pierwszy raz?

Posłuchaj podcastu i sprawdź, czego jeszcze o niej nie wiesz!

Listen to "Viki Gabor - Mój pierwszy raz" on Spreaker.