Wersow

i

Autor: Screen z YouTube/WERSOW

Wersow w ciąży? Dziewczyna Friza zdecydowała się na szczere wyznanie

2021-05-25 15:57

Wersow to jedna z najpopularniejszych influencerek w Polsce. Na Instagramie obserwuje jej konto ponad 2,6 miliona osób i co ciekawe, ta liczba cały czas rośnie! To nie tylko dziewczyna, która robi furorę w internecie, ale przede wszystkim jest idolką dzieci i młodzieży. Teraz Weronika zdecydowała się na szczere wyznanie, czym bez dwóch zdań zaskoczyła wszystkich!

Polska influencerka Wersow, daje czadu w sieci! Najpierw internauci mieli okazję poznać ją jako dziewczynę Karola Wiśniewskiego - Friza, lecz krok po kroku sama zbudowała sobie swój wizerunek. Milionowe odtworzenia materiałów wideo na YouTube, tysiące lajków pod zdjęciami, a w dodatku co chwilę nowe sukcesy na jej koncie. Choć Weronika Sowa zaczynała od zwykłych vlogów, teraz jest jedną z najpopularniejszych youtuberek i influencerek w naszym kraju. Każdy chce być jak Wersow i nie ma co się dziwić, jej życie i kariera zawodowa, robi na wszystkich ogromne wrażenie. Nie dość, że jest członkinią Ekipy, nagrywa z nimi piosenki i wydaje płytę, to jeszcze ma swój sklep z ubraniami, a niedawno w sklepach pojawiły się nawet jej autorskie kosmetyki. Teraz Wersow zdecydowała się na wyznanie, którym zszokowała cały internet!

ZOBACZ TAKŻE: Weronika Sowa: wiek, wzrost, kosmetyki, Instagram, rodzice, rodzeństwo, sklep, waga, Friz, ekipa. Kim jest Wersow?

Wersow kiedyś i dziś

Czy Wersow jest w ciąży?

Nie od dziś wiadomo, że Weronika Sowa kocha swoich fanów i ma z nimi bardzo dobry kontakt. Często robi dla nich na InstaStories zabawy w pytania i odpowiedzi, a teraz zrobiła to ponownie. Wśród pytań zadanych przez jej obserwatorów, padło jedno o ciążę. Spokojnie - influencerka nie spodziewa się dziecka, jednak ku zdziwieniu wszystkich, udostępniła temat i zdecydowała się na szczere wyznanie. Oczywiście okazało się to sporym, lecz pozytywnym zaskoczeniem i na pytanie: Co byś zrobiła jakbyś zaszła w ciążę? Pozdrawiam. Weronika odpowiedziała:

- ten kto mnie zna ten wie, że jest to jedno z moich największych marzeń i byłabym na pewno przeszczęśliwa, jeżeli byłoby to za jakiś czas, ponieważ muszę być na to gotowa i chciałabym do tego się odpowiednio przygotować, więc za jakiś czas na pewno będę skakać z radości

Wyobrażacie sobie Wersow w ciąży? Na razie influencerka pracuje na pełnych obrotach, jednak jeśli w przyszłości zostanie mamą, wielu jej fanów będzie skakać z radości razem z nią.

Co wiesz o Wersow?

Pytanie 1 z 8
Jak ma na imię Wersow?

Wersow - kim jest?

Wersow, czyli Weronika Sowa to jedna z popularniejszych influencerek i youtuberek w naszym kraju. Choć skończy niebawem 25 lat, to sukcesów może pozazdrościć jej każdy! Śledzą ją miliony młodych osób, lecz dziewczyna potrafi dotrzeć również do nieco starszych odbiorców. Co ciekawe, Wersow nie tylko nagrywa lifestylowe filmiki na swój kanał, ale również dzieli się swoją codziennością publikując dosyć często InstaStories. Dodatkowo bierze udział w wielu kampaniach, wcielała się nawet w rolę aktorki u Reżysera Życia, prowadzi swój sklep, wydała swoje kosmetyki, a nawet nagrywa płytę z całą paczką przyjaciół z Ekipy.