Paulina Kozłowska - dziewczyna Mini Majka robi furorę. Kim jest? [WIEK, WZROST, ZDJĘCIA]

i

Autor: POZNAJCIE MOJĄ DZIEWCZYNE! / YouTube.com/ MINI MAJK Paulina Kozłowska - dziewczyna Mini Majka robi furorę. Kim jest? [WIEK, WZROST, ZDJĘCIA]

Paulina Kozłowska - dziewczyna Mini Majka robi furorę. Kim jest? [WIEK, WZROST, ZDJĘCIA]

2021-05-24 14:10

Mini Majk ma dziewczynę! Najwierniejsi fani są przeszczęśliwi, że młody twórca znalazł w końcu drugą połówkę. Liczą, że będzie z nią bardzo szczęśliwy. Kim jest Paulina Kozłowska? Co trzeba o niej wiedzieć? Przekonajcie się sprawdzając już teraz.

Spis treści

  1. Paulina Kozłowska - dziewczyna Mini Majka
  2. Paulina Kozłowska - wiek
  3. Paulina Kozłowska - wzrost
  4. Paulina Kozłowska - zdjęcia

Paulina Kozłowska - dziewczyna Mini Majka robi furorę. Kim jest? Kto to jest? Paulina Kozłowska od dawna cieszy się dużym zainteresowaniem internautów. Pierwszy raz zrobiło się o niej głośno, gdy operator kamery przez przypadek pokazał ją na jednym z filmików. Wówczas były to jednak domniemania, iż jest to dziewczyna Mini Majka. 22 maja 2021 wszystko stało się jasne. Paulina Kozłowska została zaprezentowana przez samego członka Ekipy Friza. Poznaliśmy się, że zadzwoniła do mnie koleżanka, czy chciałabym pójść na imprezę z Ekipą. Tak się stało, że akurat najwięcej czasu spędzałam z Mini Majkiem. Dużo rozmawialiśmy, później dużo pisaliśmy, przyjechałam do Krakowa i tam się spotkaliśmy. Filmik w dwa dni od premiery miał blisko milion wyświetleń. Wszyscy jednogłośnie pogratulowali Mateuszowi Krzyżanowskiemu i życzyli mu szczęścia. 

Friz kiedyś i dziś
Sonda
Mini Majk - czy cieszysz się z jego związku?

Paulina Kozłowska - dziewczyna Mini Majka

Kim jest Paulina Kozłowska? To nastolatka, którą śledzi na Instagramie ponad 165 tysięcy osób. Dziewczyna Mini Majka niebawem ma pojawiać się w produkcjach Youtubera. Niewykluczone, że pojawi się w filmach Ekipy Friza i stanie się integralną częścią materiałów. Paulina Kozłowska niebawem zaczyna studia na kierunku kosmetologii i chciałaby iść w stronę medycyny estetycznej.

Paulina Kozłowska - wiek

Ile lat ma Paulina Kozłowska? Jaki jest wiek dziewczyny Mini Majka? Nie jest to tajemnica. Paulina ma 19 lat i jest o sześć lat i jeden miesiąc młodsza od Mateusza Krzyżanowskiego. 

Paulina Kozłowska - wzrost

Ile wzrostu ma Paulina Kozłowska? Ma 173 centymetry wzrostu i jest o 42 cm wyższa od swojego partnera. Jak mówi Paulina: Różnica wzrostu mi nie przeszkadza bardziej przeszkadzało mi to, że nie masz prawa jazdy. Wydawać się może, że ta różnica wzrostu jest problemu, ale jak ja spędziłam więcej czasu z Majkelem, to dla mnie jest to problem. Majkel nie powinien czuć się gorszy. 

Paulina Kozłowska - zdjęcia

Paulina Kozłowska robi furorę zdjęciami, które pojawiają się na jej oficjalnym instagramowym profilu. Fotka z Mini Majkiem w krótkim czasie zebrała ponad 100 tysięcy polubień!