Welshly Arms

i

Autor: Karol Makurat/REPORTER

Koncert

Welshly Arms w Polsce! Twórcy hitu "Legendary" zagrają w Proximie

2023-04-21 9:50

Mamy świetną wiadomość dla wszystkich fanów rocka i bluesa! W 2023 roku do Polski przyjedzie zespół Welshly Arms, który da niezapomniane show. Sprawdziliśmy gdzie i kiedy zagra amerykańska grupa oraz czy można jeszcze kupić bilety.

Welshly Arms w Polsce 2023 - data, miejsce i bilety, czyli wszystkie najważniejsze informacje na temat występu amerykańskiego zespołu w naszym kraju. Po wydaniu ich przebojowego singla Legendary w 2017 roku, świat indie rocka został szybko pokochał zamiłowanie Welshly Arms do wypuszczania alt-rockowych bangerów i mrożących krew w żyłach występów na żywo. Ich album „No Place is Home” z 2018 roku miał ponad 350 milionów odtworzeń i zapewniał sensacyjną muzyczną podróż, która uderza we wszystkie zalotne nuty. Mówiąc prościej, zespół wstrzykuje potężną dawkę emocji, które nadal zachwycają wiernych Welshly Arms. Ostatnia płyta grupy Wasted Words & Bad Decisions zostało nagrane w starym wiejskim domu na obrzeżach Cleveland w stanie Ohio, gdy świat przeżywał lock-down. Spokojne i komfortowe otoczenie zapewniło pięcioosobowemu zespołowi, który sprzedał platynę, wytchnienie od wyczerpujących wymagań koncertowania w Stanach i za granicą.

Red Hot Chili Peppers w Polsce 2023 - DATA, MIEJSCE, BILETY. Gdzie i kiedy koncert?

Jakie piosenki królują na polskich ulicach? | Dokończ piosenkę Best off

Welshly Arms w Polsce 2023 - data i miejsce

Welshly Arms w Polsce 2023 zagra aż dwa koncerty. Pierwszy z nich odbędzie się 21 kwietnia w krakowskim klubie Kwadrat. Dzień później zespół zagra w Warszawie w klubie Proxima.

  • 21.04.2023 – Kraków – Klub Kwadrat
  • 22.04.2023 – Warszawa – Klub Proxima

Jako support wystąpi Tors

Welshly Arms w Polsce 2023 - bilety

Bilety na koncert Welshly Arms 2023 w Polsce cały czas są dostępne. Można je kupić za pośrednictwem strony livenation.pl lub goingapp.pl. Ceny wejściówek zaczynają się od 79 złotych.

Tokio Hotel w Polsce 2023 - DATA, MIEJSCE, BILETY. Gdzie i kiedy koncert?