Warszawiacy śpiewają (nie)zakazane piosenki 2022 - program, gwiazdy, data, bilety

2022-08-01 14:47
Warszawiacy śpiewają (nie)zakazane piosenki 2022
Autor: MARIUSZ GRZELAK/REPORTER Warszawiacy śpiewają (nie)zakazane piosenki 2022.

Warszawiacy śpiewają (nie)zakazane piosenki to nadchodzący koncert, który co roku odbywa się z okazji rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego. Wiele osób chciałoby wziąć udział w tym wydarzeniu. W związku z tym internauci szukają informacji na temat programu, gwiazd i biletów. Szczegóły znajdziecie niżej.

Warszawiacy śpiewają (nie)zakazane piosenki to koncert, na który co roku czeka wiele osób. Z okazji rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego odbywa się spektakularne widowisko, na którym wykonywane są słynne utwory nawiązującego do tego dramatycznego wydarzenia. To ważny dzień szczególnie dla Warszawiaków. Pod sceną każdego roku widzimy tłumy osób, które razem śpiewają (nie)zakazane piosenki i przyglądają się występom artystycznym. Nie inaczej będzie w 2022 roku. Wiele osób już szuka informacji na temat tego, kto wystąpi oraz jak zdobyć wejściówki na koncert. Najważniejsze informacje o widowisku zebraliśmy w jednym miejscu.

ZOBACZ TAKŻE: Dlaczego dziś wyją syreny? 1 sierpnia to bardzo ważna data dla historii Polski!

KASIA WĘSIERSKA ROBI TRIKI, LIL MASTI vs. LINKIEWICZ, KLIMA NA ABONAMENT, SAMBA POWRACA | ESKA XD #054

Warszawiacy śpiewają (nie)zakazane piosenki 2022 - data

Koncert Warszawiacy śpiewają (nie)zakazane piosenki jak zawsze odbędzie się 1 sierpnia.

Warszawiacy śpiewają (nie)zakazane piosenki 2022 - kto wystąpi?

Koncert odbędzie się z udziałem orkiestry i chóru pod kierownictwem Jana Stokłosy.

Warszawiacy śpiewają (nie)zakazane piosenki 2022 - program

Podczas koncertu zostaną wykonane takie utwory jak np. Warszawianka, Marsz Mokotowa, „Sanitariuszka Małgorzatka i Mała dziewczynka z AK. Prowadzącym wydarzenia będzie Tomasz Wolny.

Warszawiacy śpiewają (nie)zakazane piosenki 2022 - bilety

Wstęp na koncert jest wolny.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze