Wakacyjna Trasa Dwójki WILNO 3.07.2022 - BILETY. Gdzie i po ile kupić? [CENY]

2022-07-02 18:57
Wakacyjna Trasa Dwójki WILNO 3.07.2022 - BILETY. Gdzie i po ile kupić? [CENY]
Autor: Waldemar Kompała / TVP S.A. Wakacyjna Trasa Dwójki WILNO 3.07.2022 - BILETY. Gdzie i po ile kupić? [CENY]

Bilety na Wakacyjną Trasę Dwójki w Wilnie to gorący towar dla wszystkich, którzy liczą na dobrą zabawę w rytm rozgrzewających hitów. Czy wejściówki będą w ogóle potrzebne? Co wiadomo, jeśli chodzi o imprezę Lato Muzyka Zabawa 3 lipca 2022? Przekonajcie się sprawdzając szczegóły już teraz.

Spis treści

 1. Wakacyjna Trasa Dwójki WILNO 3.07.2022 - bilety
 2. Wakacyjna Trasa Dwójki Wilno 3 lipca 2022 - gwiazdy

Wakacyjna Trasa Dwójki WILNO 3.07.2022 - bilety na pierwszy koncert na trasie to gorący towar. Wszyscy stęsknieni imprez plenerowych, które są transmitowane w telewizji poszukują szczegółów odnośnie wejściówek. Tym bardziej dlatego, że koncert Wakacyjna Trasa Dwójki 3 lipca 2022 uświetnią znane osobistości, których hity doskonale znacie. To chociażby Daria Marcinkowska, której Paranoia od kilku miesięcy zachęca do tańca. Wystąpi także Kuba Szmajkowski, czyli były członek grupy 4Dreamers. Jeszcze kilka miesięcy temu próbował swoich sił w preselekcjach do Konkursu Piosenki Eurowizji. Na muzycznej scenie pojawi się także doskonale znany również młodym słuchaczom Ricchi e Poveri. Rozgrzeje wszystkich śpiewając megahit Acapulco. Gdzie kupić bilety na Wakacyjną Trasę Dwójki w Wilnie? Mamy dla was bardzo dobre informacje!

Wakacyjna Trasa Dwójki 2022 - MIASTA. Gdzie i kiedy koncerty Lato, Muzyka, Zabawa?

Hity lata 2022 - te piosenki będą towarzyszyć nam w tegoroczne wakacje

Wakacyjna Trasa Dwójki WILNO 3.07.2022 - bilety

Bilety na Wakacyjną Trasę Dwójki 2022 są do kupienia za przyzwoitą cenę? Od razu informujemy, że koncerty pod hasłem Lato Muzyka Zabawa są całkowicie darmowe. Nie musicie szukać internetowych sklepów, by zakupić wejściówki. Tuż przed sceną, obserwując swoje ulubione gwiazdy, możecie pojawić się całkowicie bezpłatnie! Start punktualnie o 21:00. 

Wakacyjna Trasa Dwójki Wilno 3 lipca 2022 - gwiazdy

Kto wystąpi na Wakacyjnej Trasie Dwójki w Wilnie? Na scenie postawionej przy placu Katedralnym w Wilnie  pojawią się gwiazdy, które doskonale znacie. Lato rozpocznie się w rytmie największych hitów polskiej i włoskiej sceny muzycznej, bo wystąpią:

 • Sławomir
 • Stachursky
 • Daria
 • Ricchi e Poveri
 • Kuba Szmajkowski
 • Daj to głośniej
 • Karolina Stanisławczyk
 • Andre
 • Komodo
 • Classic

Jakie będzie lato 2022? REKORDOWE upały i tropikalne deszcze w wakacje! [PROGNOZA]

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze