Wakacyjna Trasa Dwójki - Gorzów Wielkopolski. Kto wystąpi 2.08.2020?

2020-08-02 9:04 EK
Wakacyjna trasa dwójki - Gorzów Wielkopolski.
Autor: WOJCIECH STROZYK/REPORTER/East News Wakacyjna trasa dwójki - Gorzów Wielkopolski.

Lato trwa w najlepsze i każdy kto tylko może cieszy się z jego uroków. Wakacyjna trasa dwójki po raz kolejny zawita w następnym mieście. Tym razem widzowie będą mogli podziwiać amfiteatr w Gorzowie Wielkopolskim oraz gwiazdy, które wystąpią na scenie. Kto zaśpiewa największe hity 2 sierpnia? Listę poznacie na ESKA.pl.

Wakacyjna Trasa Dwójki 2020 trwa. Co tydzień w polskich miastach odbywają się muzyczne, a w dodatku plenerowe koncerty, które dostarczają niesamowitych emocji! Widzowie przed telewizorami jak i przed sceną bawią się przy najlepszych rytmach. Muzyczne wydarzenie rozpoczęło się razem z początkiem wakacji, czyli 28 czerwca na lotnisku w Nowym Targu. Kolejno gwiazdy zaśpiewały na scenie w Ostródzie, Płocku, Żywcu oraz w Chełmie. W najbliższą niedzielę 2 sierpnia Wakacyjna Trasa Dwójki zawita w amfiteatrze w Gorzowie Wielkopolskim. W tym roku TVP 2 organizuje koncerty Lato, muzyka, zabawa pod gołym niebem lecz z zachowaniem wszelkich środków ostrożności oraz z limitami miejsc.

Aby móc bawić się pod sceną Wakacyjnej Trasy Dwójki należy pobrać darmową wejściówkę ze strony https://bilety.tvp.pl/. Liczba miejsc jest ograniczona - maksymalnie zmieścić może się do 999 osób.

Koncerty przełożone na 2021 rok

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Wakacyjna Trasa Dwójki - Gorzów Wielkopolski [GWIAZDY]

Kto wystąpi podczas Wakacyjnej Trasy Dwójki 2 sierpnia w Gorzowie Wielkopolskim? Niesamowitych wrażeń dostarczą między innymi: zespół Blue Cafe, Golec uOrkiestra, Cleo, Łzy, Piękni i Młodzi, Top Girls, Gromee,Mateusz Mijal, Ryszard Makowski, Sami Harb oraz Andre. Wydarzenie poprowadzą Ida Nowakowska i Aleksander Sikora.

Koncert transmitowany będzie w TVP2 o godzinie 20:40.

Najnowsze