Wakacyjna Trasa Dwójki 2022 - ZMIANA emisji. Widzowie będą zaskoczeni!

2022-08-13 11:39
Ida Nowakowska
Autor: AKPA

Wakacyjna Trasa Dwójki trwa w najlepsze. Do tej pory koncerty odbywały się w każdą niedzielę. Show z Elbląga będzie jednak transmitowane w innym terminie. Sprawdźcie, dlaczego Telewizja Polska zdecydowała się na zmianę w emisji. Kiedy obejrzymy kolejny koncert z serii Lato, Muzyka, Zabawa?

Dlaczego nie ma Wakacyjnej Trasy Dwójki 14 sierpnia? Tej informacji na pewno będą szukać zdumieni widzowie, którzy przyzwyczaili się do tego, że każdą niedzielę spędzają przed telewizorem, oglądając transmisję z nadawanych przez Telewizję Polską koncertów. Po Stężycy czas na Elbląg. Jak jednak poinformowała stacja TVP, Wakacyjna Trasa Dwójki zostanie jednorazowo przesunięta w czasie. W związku z tym fani serii koncertów odbywających się pod hasłem Lato, Muzyka, Zabawa nie obejrzą następnego przystanku w niedzielę, 14 sierpnia. Zmiana w nadawaniu WTD związana jest z wypadającym następnego dnia Świętem Wojska Polskiego. Producenci wydarzenia zdecydowali, że koncert w Elblągu zostanie przełożony właśnie na 15 sierpnia. Przypominamy, że dzień ten jest ustawowo wolny od pracy.

Wakacyjna Trasa Dwójki 2022 - MIASTA. Gdzie i kiedy koncerty Lato, Muzyka, Zabawa?

Justyna Steczkowska w Opolu. Stawia na nowe brzmienia!

Dlaczego nie ma Wakacyjnej Trasy Dwójki?

Zmiana emisji Wakacyjnej Trasy Dwójki związana jest z wypadającym 15 sierpnia świętem. Telewizja Polska pokaże tego dnia Koncert Piosenki Wojskowej Państw NATO, by uczcić wypadające właśnie 15 sierpnia Święto Wojska Polskiego. Transmisja Wakacyjnej Trasy Dwójki z Elbląga rozpocznie się tradycyjnie o godzinie 20:00.

Sonda
Wakacyjna Trasa Dwójki 2022 - oglądasz?
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze