Wakacyjna Trasa Dwójki 2021 - Świnoujście. Jakie piosenki zaśpiewają gwiazdy 10.07.2021?

2021-07-10 12:26
Wakacyjna Trasa Dwójki 2021 - Żywiec
Autor: TVP

Wakacyjna Trasa Dwójki to najgorętsza impreza tego lata! Po Mrągowie i Żywcu, przyszła pora na nadmorską miejscowość - Świnoujście. To właśnie tutaj w sobotni wieczór 10 lipca będzie się działo! Dla wszystkich widzów swoje największe hity i nie tylko, zaśpiewają największe gwiazdy! Jakie piosenki usłyszymy podczas koncertu Lato, muzyka, zabawa? Tego nie można przegapić!

Wakacyjna Trasa Dwójki 2021 - jakie piosenki zaśpiewają gwiazdy 10.07.2021? Ujawniamy wszystkim zainteresowanym pełną listę kawałków, które będzie można usłyszeć podczas koncertu w Świnoujściu. Lato, muzyka, zabawa to wspaniała impreza, która porywa wielu Polaków do tańca już od wielu lat. Tegoroczne wakacje trwają w najlepsze i oczywiście nie mogło być inaczej. Telewizja Polska zadbała o to, by również podczas tego lata w każdy weekend, odbywało się muzyczne wydarzenie w różnych częściach naszego kraju. Był już koncert na Mazurach w Mrągowie, na Śląsku w Żywcu, a teraz przyszła kolej na nadmorskie Świnoujście. Plejada gwiazd wystąpi na wielkiej scenie w przebojowym i tanecznym repertuarze. Wśród nich pojawi się gwiazda wieczoru, czyli Thomas Anders znany wokalista z kultowego zespołu Modern Talking. W Świnoujściu wykona swoje największe hity plus będzie miał niespodziankę dla swoich fanów.

Wakacyjna Trasa Dwójki 2021 w Świnoujściu. Kto wystąpi?

Wakacyjna Trasa Dwójki 2021 Świnoujście - piosenki, gwiazdy

Na widzów Wakacyjnej Trasy Dwójki w Świnoujściu, czeka istna eksplozja muzycznych wrażeń! Roksana Węgiel, Viki Gabor, ale także gwiazda wieczoru Thomas Andres, znany z filarów legendarnej formacji Modern Talking, wykona swoje największe hity. Widzowie będą bawić się w rytm Cheri, Cheri Lady, You're My Heart, Sexy, Sexy Lover, a także najnowszy singiel Cosmic rider. Oprócz tego dla miłośników biesiadnych brzmień, ale także disco zagrają między innymi: Defis, Camasutra, Bayer Full, Power Play a także Paweł Skiba w duecie z Dagmarą Jaworską. Widzowie usłyszą klasyki takie jak: Hej Sokoły,Przybyli ułani pod okienko, ale także coś tanecznego Tego chce, Pendolino i nie tylko! Start 10 lipca o godzinie 20:00 na antenie TVP2.

Najnowsze