Wakacyjna Trasa Dwójki 2021 - Mrągowo. Kto wystąpi na pierwszym koncercie?

2021-06-18 17:15
Cleo
Autor: Krzysztof Radzki/East News

Mazurskie wakacje… Któż o nich nie marzył! Promienie słońca odbijające się od tafli jeziora, żaglówki kołyszące się na falach, soczysta zieleń lasu i włosy, które potargał wiatr. Beztroska atmosfera sielskich wakacji i radość, którą chce się wyśpiewać! Krótko mówiąc – Lato, muzyka, zabawa! To hasło Wakacyjnej Trasy Dwójki już w najbliższą niedzielę 20 czerwca z całą mocą wybrzmi w Mrągowie!

Wakacyjna Trasa Dwójki 2021 - Mrągowo będzie pierwszym przystankiem i huczną inauguracją tegorocznej odsłony imprezy. Widzów czeka zrealizowane z rozmachem, porywające widowisko muzyczne. Wielkie odliczanie już w najbliższą sobotę 20 czerwca na antenie TVP2. Start punktualnie o 20.25. Na żywo!

W roli głównej największe wakacyjne – i nie tylko – przeboje! Usłyszymy m.in. takie hity, jak gorące, rozbujane Kokomo grupy Beach Boys, słoneczne l’italiano – wielki włoski przebój Toto Cotugno czy roztańczony, kipiący energią Footloose. Ponadto Wymyśliłam Cię z repertuaru Ireny Jarockiej, I wanna dance with somebody Whitney Houston, Za Toba pójdę jak na bal, Chodź, pomaluj mój świat, Przez Twe oczy zielone i wiele, wiele innych wielkich szlagierów.  

Sama scena będzie w tym roku wyjątkowo spektakularna! Oczom widzów ukaże się gigantyczny boombox, zwany też pieszczotliwie „kaseciakiem”. Obrotowe elementy estrady zamienią się w olbrzymie, wirujące szpule, a ruchome, wysuwane podesty odegrają rolę gigantycznych kaset magnetofonowych. W tle tętnić będą monstrualne głośniki, pojawią się także imponujące retro-słuchawki. Całości dopełnią widowiskowe efekty multimedialne!  

Koncert poprowadzą Joanna Moro i Rafał Brzozowski, zaś backstage we władanie wezmą  Izabella Krzan i Norbi. 

A wszystko to w sercu Mrągowa, jednej z najbardziej malowniczych, mazurskich miejscowości, tuż nad samym jeziorem Czos, otulonym puchatą pierzyną mazurskich lasów. Czujne, wszędobylskie kamery Wakacyjnej Trasy Dwójki – także te podniebne, niesione przez drony – zarejestrują cały rozmach i piękno tego niezwykłego koncertu utopionego w wakacyjnym słońcu, zieleni, wakacyjnej atmosferze i muzyce niosącej radość.

Sonda
Wakacyjna Trasa Dwójki - oglądasz?

Wakacyjna Trasa Dwójki 2021 Mrągowo - kto wystąpi?

Na scenie uwielbiani przez publiczność specjaliści od muzycznych doznań i rewelacyjnej zabawy. Gwiazdą wieczoru będzie rumuńska wokalista Alexandra Stan, zdobywczyni Europejskiej Nagrody Muzycznej MTV dla najlepszego europejskiego wykonawcy. Wystąpią również: Cleo, Zenek Martyniuk, Rafał Brzozowski, M.I.G., Bayera, a także śpiewający aktorzy – Dagmara Bryzek znana z roli królowej Jadwigi w serialu Korona Królów, rewelacyjny Marek Kaliszuk oraz obdarzona anielskim głosem Joanna Moro. Nie zabraknie zaskakujących duetów, a wigoru całości dodadzą naładowani wakacyjną energią tancerze, za sprawą których scena wpada w wibracje!

Te polskie hity kończą 10 lat. Każdy je zna!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze