Wakacyjna Trasa Dwójki 2021 - bilety. Gdzie i za ile zdobyć wejściówkę na wydarzenie?

2021-06-10 21:01 MK
Rafał Brzozowski
Autor: TRICOLORS/East News

Już niebawem start kolejnej odsłony akcji Wakacyjna Trasa Dwójki. Widzowie oraz osoby biorące udział w imprezie ponownie mogą liczyć na występy największych gwiazd polskiej estrady. Nie zabraknie też gości z zagranicy. Wiele osób zastanawia się, gdzie i kiedy będzie można kupować bilety na wydarzenie. Co wiadomo?

Wakacyjna Trasa Dwójki 2021 - bilety na wydarzenie znane też pod hasłem Lato, muzyka, zabawa interesują wiele osób, które z chęcią wzięłyby udział w przedsięwzięciu. Organizowana przez Telewizję Polką seria letnich koncertów plenerowych cieszy się wielką popularnością nie tylko wśród widzów, którzy niedzielne wieczory spędzają na oglądaniu transmisji z koncertu, ale również wśród mieszkańców miast, do których przyjeżdżają znani z anteny TVP1 i TVP2 prezenterzy telewizyjni. W tym roku o dobre samopoczucie widzów i publiczności zadbają Izabela Krzan i Norbi, Ida Nowakowska oraz Aleksander Sikora, a także Małgorzata Tomaszewska i Rafał Brzozowski. Na scenie zaprezentują się również przedstawiciele polskiej i zagranicznej sceny muzycznej. Wśród nich Cleo, wspomniany Rafał Brzozowski, Zenek Martyniuk czy Alexandra Stan, której hit Mr. Saxobeat rozgrzewał Polaków w 2011 roku.

Wakacyjna Trasa Dwójki - bilety

Dobra wiadomość jest taka, że wejściówki na koncerty z serii Wakacyjna Trasa Dwójki są darmowe. W zeszłym roku, ze względu na sytuację epidemiologiczną, w wydarzeniu mogły brać udział tylko te osoby, które wcześniej pobrały darmowy bilet, a show można było oglądać jedynie z samochodów. Na ten moment nie wiadomo, jak sytuacja z biletami prezentuje się w tym roku. Koncert inauguracyjny będzie miał miejsce już 20 czerwca w Mrągowie. 

Te polskie hity kończą 10 lat. Każdy je zna!
Najnowsze