Viki Gabor w wyjątkowym koncercie ESKA LIVE - GRAMY DLA UKRAINY. Tego występu nie można przegapić!

2022-03-15 17:52
ESKA LIVE
Autor: eska live

Największe polskie gwiazdy i Radio ESKA grają razem dla Ukrainy! Na naszej scenie pojawiła się wyjątkowa piosenkarka młodego pokolenia, czyli Viki Gabor. 14-letnia artystka zaśpiewa swoje największe hity, a dodatkowo każdy z Was będzie mógł wesprzeć specjalną zbiórkę na rzecz dotkniętych osób z Ukrainy wojną. Sprawdźcie szczegóły.

Radio ESKA przyłączyło się do ważnej akcji związanej z pomocą dla obywateli Ukrainy, którzy uciekli przed wojną i agresją Rosji do Polski. Wylicytować można było numer jeden Gorącej 20, a zwycięzcą licytacji okazał się być pan Tomek. Laureat przekazał 10 200 złotych i wybrał piosenkę Patrycji Malinowskiej - Nie dogonisz mnie, którą można było usłyszeć na antenie 11 marca. To jednak nie koniec pomocy! Największe polskie gwiazdy i Radio ESKA grają razem dla Ukrainy dalej. Już we wtorek 15 marca odbył się koncert Viki Gabor, a jeśli go przegapiliście możecie nadrobić zaległości oglądając go poniżej.

W trakcie koncertu można było dołożyć swoją cegiełkę i wspomóc ofiary wojny w Ukrainie. Ukraino, nie zostawimy Cię w potrzebie!

Viki Gabor - kim jest?

Viki Gabor to młoda, 14-letnia piosenkarka, którą poznaliśmy dzięki programowi The Voice Kids. Wiktora była uczestniczką drugiej edycji show i mimo iż nie zdobyła nagrody głównej, to dziś jest jedną z popularniejszych artystek młodego pokolenia. Na swoim koncie ma wiele występów, wiele nagród, a także wiele hitów, obok których nie da się przejść obojętnie. Co ciekawe, Viki Gabor wygrała Eurowizję Junior 2019 organizowaną w Polsce. Za sprawą piosenki Superhero, stanęła na podium zapewniając Polsce drugie historyczne zwycięstwo - rok wcześniej Eurowizję dla dzieci wygrała Roksana Węgiel.

Sonda
Lubisz twórczość Viki Gabor?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze