Viki Gabor gwiazdą wyjątkowego koncertu! Takiego show w Polsce jeszcze nie było!

2021-07-27 15:58
Viki Gabor
Autor: WBF

Viki Gabor gwiazdą wyjątkowego koncertu! Czegoś takiego w naszym kraju jeszcze nie było. Ulubienica młodzieży i uzdolniona artystka zagra koncert online w grze Minecraft RTX. Będzie to pierwszy tego typu koncert w Polsce, podczas którego nie zabraknie emocji i pozytywnych wrażeń. Najważniejsze szczegóły dotyczące imprezy poznacie poniżej.

Viki Gabor zagra specjalny, jedyny taki w Polsce koncert, który może okazać się strzałem w 10-tkę! Choć wydarzenia muzyczne powróciły po pandemii na właściwe tory i odbywają się z udziałem publiczności, to 14-letnia artystka zaśpiewa dla swoich fanów ze sceny wirtualnej. Powód? Przedsięwzięcie, które ma związek z grą Minecraft RTX. Co to takiego? O co w tym wszystkim chodzi? To nowość, która może zaskoczyć każdego! Komputerowa firma NVIDIA razem z marką x-kom postanowiła zorganizować wirtualny koncert, którego gwiazdą będzie właśnie Viki Gabor.Artystka znana z takich hitów jak Superhero czy też Ramię w ramię, wystąpi ze swoją ekipą na prawdziwej scenie, lecz ich avatary, chorografia i wszystkie inne dodatki zostaną odzwierciedlone na Twitchu jako gra Minecraft. Publicznością będą oczywiście gracze i zainteresowani internauci, którzy będą oglądać koncert z perspektywy wirtualnej sceny.

Oprócz największych hitów gwiazdy, na wszystkich zainteresowanych będą czekać efekty specjalne i niespodzianki. Jedną z nich będzie spotkanie z fanami po zakończonym koncercie. Viki Gabor rozda wtedy wirtualne autografy, a ich fizyczne kopie zostaną następnie rozesłane do uczestników muzycznego wydarzenia. Jak dostać się na taki koncert? Czy obowiązują wejściówki? Kiedy Viki zaśpiewa dla wirtualnej publiczności? Zerknijcie poniżej.

Viki Gabor ma miliony fanów, którzy zasypują ją wiadomościami. Czy ma czas, żeby im odpisać?

Viki Gabor - koncert Minecraft [BILETY, DATA]

Koncert Minecraft RTX, na którym wystąpi Viki Gabor, odbędzie się w piątek 30 lipca 2021 roku o godzinie 19:00. Każdy zainteresowany zgromadzi się przed wirtualną sceną, a transmisję w serwisie Twitch poprowadzi na swoim własnym kanale firma NVIDIA. Więcej informacji na temat koncertu, znajdziecie TUTAJ.

Najnowsze