Upominki na Dzień Nauczyciela 2022. Kubki, kosz prezentowy, słodycze i inne

2022-10-06 16:17
Dzień Nauczyciela 2022 - upominki
Autor: pixabay.com/rdlaw Kosze prezentowe na Dzień Nauczyciela 2022. Jakie prezenty kupić?

Upominki na Dzień Nauczyciela 2022 to coś, co już wkrótce swoim wychowawcom będą wręczać polscy uczniowie. Przed nami tegoroczny Dzień Edukacji Narodowej, a to szczególny dzień dla pracowników placówek szkolnych. Z tego powodu wychowankowie wręczają im prezenty. Co można wręczyć z tej okazji? Oto kilka pomysłów.

Upominki na Dzień Nauczyciela 2022 - co dać w prezencie 14 października? Odpowiedzi na to pytanie szuka wielu internautów. Przed nami najważniejsze święto pracowników szkół, a z tej okazji uczniowie wręczą im specjalne upominki. Rodzice już teraz zastanawiają się, co ich pociechy powinny zanieść do szkoły. Przyjęło się, że z okazji Dnia Edukacji Narodowej wręcza się skromne upominki, a nie bogate prezenty. Co najlepiej się sprawdzi? Większość będzie zgodna, że powinno się postawić na coś uniwersalnego i eleganckiego. Mamy dla was kilka propozycji, które idealnie sprawdzą się jako upominek dla nauczyciela.

ZOBACZ TAKŻE: Dzień Edukacji Narodowej 2022 - kiedy jest? Czy Dzień Nauczyciela jest wolny?

FRANIO I BANDURA, INTELIGENTNA LASKA, FURY KRÓLOWEJ, AVICII I CHADA | ESKA XD #058

Upominki na Dzień Nauczyciela 2022 - kubki

Kubek zawsze jest dobrą opcją jako prezent. Prawie każdy nauczyciel ma na swoim biurku kubek, w którym na lekcje przynosi kawę czy herbatę. Jest to także upominek, który może zabrać do domu, Kubków i szklanek w domu nigdy za wiele.

Upominki na Dzień Nauczyciela 2022 - słodycze

Mało jest osób, które nie lubi słodyczy. Dobra czekolada czy porządna bombonierka to prezent uniwersalny i elegancki, który dodatkowo sprawi słodką przyjemność. Warto jednak zwrócić uwagę na smak. Wręczenie słodyczy z alkoholem przed dziecko może nie być dobrze widziane.

ZOBACZ TAKŻE: Czy będą białe święta 2022? Prognoza pogody na grudzień nie zostawia wątpliwości!

Sonda
Czy z okazji Dnia Nauczyciela powinno się wręczać prezenty?

Upominki na Dzień Nauczyciela 2022 - kawa

Dobrej jakości kawa również powinna się sprawdzić jako prezent dla nauczyciela. Nawet jeśli jej nie pije, lub woli inny rodzaj, może zabrać ją do domu i mieć w zapasie na wypadek gości.

Upominki na Dzień Nauczyciela 2022 - kosz prezentowy

A gdyby tak połączyć wszystkie te pomysły w jeden? W ostatnim czasie coraz popularniejsze są specjalne kosze prezentowe, w którym znajdziemy takie upominki jak słodycze, kawy, herbaty, kubki, kwiaty, owoce czy symboliczna biżuteria. Kosz można przygotować samemu lub kupić gotowy zestaw w supermarkecie czy sklepie internetowym.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze