Dzień Nauczyciela 2022 - upominki

i

Autor: pixabay.com/rdlaw Kosze prezentowe na Dzień Nauczyciela 2022. Jakie prezenty kupić?

Upominki na Dzień Nauczyciela 2022. Kubki, kosz prezentowy, słodycze i inne

2022-10-06 16:17

Upominki na Dzień Nauczyciela 2022 to coś, co już wkrótce swoim wychowawcom będą wręczać polscy uczniowie. Przed nami tegoroczny Dzień Edukacji Narodowej, a to szczególny dzień dla pracowników placówek szkolnych. Z tego powodu wychowankowie wręczają im prezenty. Co można wręczyć z tej okazji? Oto kilka pomysłów.

Upominki na Dzień Nauczyciela 2022 - co dać w prezencie 14 października? Odpowiedzi na to pytanie szuka wielu internautów. Przed nami najważniejsze święto pracowników szkół, a z tej okazji uczniowie wręczą im specjalne upominki. Rodzice już teraz zastanawiają się, co ich pociechy powinny zanieść do szkoły. Przyjęło się, że z okazji Dnia Edukacji Narodowej wręcza się skromne upominki, a nie bogate prezenty. Co najlepiej się sprawdzi? Większość będzie zgodna, że powinno się postawić na coś uniwersalnego i eleganckiego. Mamy dla was kilka propozycji, które idealnie sprawdzą się jako upominek dla nauczyciela.

ZOBACZ TAKŻE: Dzień Edukacji Narodowej 2022 - kiedy jest? Czy Dzień Nauczyciela jest wolny?

FRANIO I BANDURA, INTELIGENTNA LASKA, FURY KRÓLOWEJ, AVICII I CHADA | ESKA XD #058

Upominki na Dzień Nauczyciela 2022 - kubki

Kubek zawsze jest dobrą opcją jako prezent. Prawie każdy nauczyciel ma na swoim biurku kubek, w którym na lekcje przynosi kawę czy herbatę. Jest to także upominek, który może zabrać do domu, Kubków i szklanek w domu nigdy za wiele.

Upominki na Dzień Nauczyciela 2022 - słodycze

Mało jest osób, które nie lubi słodyczy. Dobra czekolada czy porządna bombonierka to prezent uniwersalny i elegancki, który dodatkowo sprawi słodką przyjemność. Warto jednak zwrócić uwagę na smak. Wręczenie słodyczy z alkoholem przed dziecko może nie być dobrze widziane.

ZOBACZ TAKŻE: Czy będą białe święta 2022? Prognoza pogody na grudzień nie zostawia wątpliwości!

Sonda
Czy z okazji Dnia Nauczyciela powinno się wręczać prezenty?

Upominki na Dzień Nauczyciela 2022 - kawa

Dobrej jakości kawa również powinna się sprawdzić jako prezent dla nauczyciela. Nawet jeśli jej nie pije, lub woli inny rodzaj, może zabrać ją do domu i mieć w zapasie na wypadek gości.

Upominki na Dzień Nauczyciela 2022 - kosz prezentowy

A gdyby tak połączyć wszystkie te pomysły w jeden? W ostatnim czasie coraz popularniejsze są specjalne kosze prezentowe, w którym znajdziemy takie upominki jak słodycze, kawy, herbaty, kubki, kwiaty, owoce czy symboliczna biżuteria. Kosz można przygotować samemu lub kupić gotowy zestaw w supermarkecie czy sklepie internetowym.