$uicideboy$

i

Autor: Materiały prasowe Alter Art $uicideboy$ - koncert w Warszawie 2023

$uicideboy$ w Polsce 2023! Bilety, data, miejsce. Wszystko, co musisz wiedzieć o koncercie

2023-03-25 18:05

Dwaj kuzyni Aristos Petrou „Ruby da Cherry” i Scott Arceneaux Jr „Scrim", tworzący grupę $uicideboy$, odwiedzą Polskę podczas trasy Grey Day Tour 2023. Jeżeli lubicie mroczny, ciężki, psychodeliczny rap, to tego koncertu nie możecie przegapić. Takie numery jak "Paris", "Kill Yourself" czy "Runnin' Thru The 7th With My Woadies" usłyszymy pod koniec marca na warszawskim Torwarze.

Pochodzący z Nowego Orleanu rapowy duet $uicideboy$ ogłosił niedawno europejskie daty Grey Day Tour 2023. Teraz do ogłoszonych wcześniej 9 krajów dołącza Polska. $uicideboy$ kończą spektakularny 2022 rok jako 27 najczęściej streamowany artysta na świecie, z ponad 2 miliardami odtworzeń, pokonując takich raperów jak Jack Harlow, Tyler, The Creator czy Travis Scott. Dodatkowo kawałek “Matte Black” trafił na szczyt playlisty Top Groups of 2022 USA na Spotify, która przedstawia najbardziej streamowanych amerykańskich artystów w tym roku.

Trasa $uicideboy$ i nowe wydawnictwo

Ogłoszenie trasy zbiegło się z wydaniem ostatniej odsłony trzy-częściowej EP-ki “DIRTIESTNASTIEST$UICIDE”, nagranej wspólnie z Germem. To zbiór 7 zupełnie nowych kawałków wyprodukowanych w całości przez członka $uicideboy$ - $crima. Singiel “My Swisher Sweet, But My Sig Sauer”, który ukazał się na początku grudnia, został do tej pory odtworzony blisko 10 milionów razy.

ZOBACZ TAKŻE: Koncerty w Polsce 2023 - kto wystąpi? KALENDARZ

Sukces komercyjny ostatniego krążka $uicideboy$

Ostatni album grupy “Sing Me a Lullaby, My Sweet Temptation” (2022) zadebiutował Top 10 najlepiej sprzedających się albumów w USA (Billboard 200) i zyskał ponad 100 milionów streamów w pierwszym tygodniu od premiery. Tym samym stał się ich pierwszym numerem 1 na liście Top Rap Albums Chart w USA i zrównał debiutancki wynik poprzedniej płyty “Long Term Effects of Suffering” (2021) na liście Billboard 200. Jak napisał magazyn Alternative Press, “słońce nie przestaje świecić” na rapowy duet z Nowego Orleanu.

$uicideboy$ w Warszawie - data i bilety na koncert

$uicideboy$ zagrają w Warszawie na Torwarze 28 marca 2023 roku. Otwarta sprzedaż biletów na wydarzenie startuje w czwartek, 5 stycznia o 10:00 na www.alterart.pl. A tak prezentują się ceny:

  • PŁYTA – miejsce stojące, od 309,00 PLN
  • Trybuny miejsca siedzące, od 259,00 PLN
  • Trybuny miejsca siedzące., od 199,00 PLN
Koncerty 2023 - te gwiazdy przyjadą do Polski i dadzą niezapomniane show!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE