Uczy śpiewać Alę Tracz, a teraz sama nagrała piosenkę. Siła Kobiet to prawdziwa muzyczna petarda!

2020-10-26 15:02 Ewelina Kulasza
Agnieszka Wiechnik, Ola i Ala Tracz
Autor: fot. archiwum prywatne / Agnieszka Wiechnik Agnieszka Wiechnik, Ola i Ala Tracz

Prywatnie miłośniczka zwierząt, a publicznie wokalistka i trenerka uzdolnionej Ali Tracz. Mowa o Agnieszce Wiechnik, która niedawno nagrała piosenkę o silnych i walecznych kobietach. Co ciekawe, do kawałka powstał również teledysk, a jego premiera odbyła się w poniedziałek 26 października. O szczegółach przeczytacie na ESKA.pl.

Ala Tracz na swój sukces pracowała nie od dziś. Oczywiście, aby dążyć do perfekcji młoda artystka swój wokal kształciła pod skrzydłami trenerki - Agnieszki Wiechnik. To ona przygotowywała ją do niejednego występu i zawsze wspierała swoją uzdolnioną podopieczną. Jak się okazuje, Agnieszka nie tylko świetnie odnajduje się w roli wokalnej trenerki, ale również sama śpiewa i tworzy piosenki. W poniedziałek 26 października, odbyła się premiera jej najnowszego kobiecego, a zarazem kolorowego klipu Siła Kobiet, który jest poniekąd hymnem wszystkich babeczek na tym świecie! Piosenka opowiada o motywacji i wzajemnym wsparciu kobiet. To kawałek napisany kilka miesięcy temu, który obfituje nie tylko w ciekawe rytmy, ale również przesłania - między innymi dla 'kochliwych' panów.

Według wokalnej trenerki Ali Tracz, największą siłą kobiety jest jej subtelność, opiekuńczość, a także odwaga. Wszystko to zawarte jest w nowym klipie, z którym może utożsamić się każda kobieta stąpająca po ziemi.

Agnieszka Wiechnik - Siła Kobiet

Wiele osób z pewnością zastanawia się kim jest Agnieszka Wiechnik? Otóż to nie tylko wokalna trenerka Ali Tracz - reprezentantki Polski na Eurowizji Junior 2020, ale również piosenkarka i songwriterka, która ma na swoim koncie współprace z wieloma gwiazdami z branży muzycznej! Co ciekawe, twórczyni hitu Siła Kobiet, była również uczestniczką telewizyjnych programów. Widzowie mogli zobaczyć ją w show Bitwa Na Głosy (drużyna Beaty Kozidrak), a także w 11. edycji Must Be The Music 11, gdzie dostała cztery głosy na tak. Uwielbia pracę z młodzieżą i dziećmi, a pod jej skrzydłami oprócz Ali, znalazła się jeszcze jej siostra Ola Tracz, a także Julia Kierepka - laureatka Szansy na Sukces Opole 2021.

Piosenka Siła Kobiet powstała jakiś czas temu. Nie sądziłam, że wpasuje się w obecną sytuację, gdzie kobiety walczą o swoje prawa i godność... - zdradziła Agnieszka Wiechnik, która nie raz pokazywała już swoją siłę i determinację. Każda kobieta jest dla niej ważna, zarówno młodsze dziewczyny, jak i dorosłe damy. Poniżej możecie posłuchać jej najnowszej piosenki Siła Kobiet. Numer z pewnością szybko wpadnie wam w ucho! 

Ala Tracz reprezentantką Polski na Eurowizji Junior 2020!
Najnowsze