Ala Tracz nie do poznania! Mocno przygotowuje się do Eurowizji Junior 2020

2020-10-14 15:21 Ewelina Kulasza
Ala Tracz
Autor: WBF Ala Tracz

Ala Tracz prężnia przygotowuje się do Konkursu Piosenki dla Dzieci. Młoda artystka jest wręcz nie do poznania i chyba każdy to już zauważył! Eurowizja Junior zbliża się wielkimi krokami, dlatego nie ma co się dziwić, że Ala mocno nad wszystkim pracuje. Musicie zobaczyć tę niespodziankę - na pewno się zauroczycie!

Ala Tracz nie do poznania! Reprezentantka Polski intensywnie pracuje w ostatnim czasie. Nie ma co się dziwić, już 29 listopada będzie walczyć o miano następczyni Viki Gabor, podczas Eurowizji Junior 2020. To dla niej prawdziwa szansa, aby pokazać się światu i na dobre zaistnieć w branży muzycznej. Choć Ala Tracz jest jeszcze bardzo młoda, to osiągnęła już naprawdę wiele. Najpierw rozkochała w sobie miliony Polaków, gdy występowała na scenie w The Voice Kids, potem nagrała piosenkę ze swoją siostrą Olą, a teraz stała się reprezentantką naszego kraju na wielkim Konkursie Piosenki dla Dzieci.

Eurowizja Junior 2020 już niedługo, dlatego Alicja Tracz nie próżnuje. Dziewczynka przygotowuje się z całych sił, aby pokazać się z jak najlepszej strony. Podczas konferencji prasowej poświęconej muzycznej gali, młoda gwiazda była gościem specjalnym, gdzie zaśpiewała na żywo swoją piosenkę I'll Be Standing. Występ był bardzo emocjonalny, gdyż widzów zachwycił nie tylko głos Ali, ale również show z kostkami, które działo się obok niej. Teraz reprezentantka Polski jest nie do poznania! Te zdjęcia pokazują, jak ciężko pracuje w ostatnim czasie.

Ala Tracz - przygotowania do Eurowizji Junior

Ala Tracz jest jeszcze bardzo młoda, ale talentu i kariery, może pozazdrościć jej dosłownie każdy! Młoda gwiazda pochwaliła się w mediach społecznościowych zdjęciami, które powstały na potrzeby Eurowizji Junior 2020. Ala jest na nich nie do poznania! Dziewczynka wręcz promienieje, a na jej buzi wypisana jest prawdziwa duma. Przygotowania do Konkursu Piosenki dla Dzieci są z pewnością bardzo wymagające, lecz jak widać - nasza reprezentantka radzi sobie świetnie!

Ala Tracz reprezentantką Polski na Eurowizji Junior 2020!
Najnowsze