Thirty Seconds to Mars wracają do Polski! Poznajcie szczegóły trasy Seasons 2024 Global Tour

i

Autor: EDMOND SADAKA EDMOND/SIPA/EAST NEWS Thirty Seconds to Mars wracają do Polski! Poznajcie szczegóły trasy Seasons 2024 Global Tour

TO BĘDZIE GORĄCA WIOSNA!

Thirty Seconds to Mars wracają do Polski! Poznajcie szczegóły trasy Seasons 2024 Global Tour

2023-11-09 15:53

Jared Leto wspiął się na kultowy Empire State Building, aby świętować ogłoszenie globalnej trasy koncertowej "Seasons 2024 Global Tour". Tournee po świecie obejmuje między innymi, co dla nas najważniejsze - koncert w Polsce!

Thirty Seconds To Mars w Polsce 2024 to spełnienie marzeń osób, którym nie udało się być na ich megashow na Orange Warsaw Festival. 9 listopada 2023, wspinając się po Empire State Building w Nowym Jorku, zdobywca Oscara Jared Leto ogłosił obszerną, światową trasę koncertową zespołu Thirty Seconds to Mars “Seasons 2024 Global Tour”, z którą odwiedzą Amerykę Łacińską, Europę, Amerykę Północną, Australię i Nową Zelandię. Będzie to pierwsza trasa koncertowa zespołu od ponad 5 lat. 

Koncerty w Polsce 2024 - kto wystąpi? KALENDARZ, GWIAZDY, DATY, MIEJSCA

Jak połączyć koncerty z macierzyństwem? Ewa Farna ma na to sposób!

Thirty Seconds To Mars w Polsce 2024 - DATA, MIEJSCE

Leto, frontman zespołu, dokonał historycznego wyczynu, wspinając się po raz pierwszy w historii na Empire State Building. Od dziecka zafascynowany tym niesamowitym zabytkiem, powiedział: "Budynek jest świadectwem wszystkich rzeczy, które można zrobić na świecie, jeśli się do tego przyłożymy, co jest w dużej mierze inspiracją dla naszego najnowszego albumu, It's The End Of The World But It's A Beautiful Day". Wspinaczka po Empire State Building i zapowiedź trasy koncertowej są metaforą tego, że wszystko jest możliwe, jeśli tylko spróbujemy. Koncert w Polsce odbędzie się 9 maja 2024, a miejscem show jest Tauron Arena w Krakowie.

Thirty Seconds To Mars w Polsce 2024 - BILETY

Przedsprzedaż dla klientów i osób zainteresowanych ofertą Citi Handlowy rozpocznie się w środę, 15 listopada o godz. 12:00. Przedsprzedaż Ticketmaster rozpocznie się w czwartek, 16 listopada o godzinie 10:00. Ogólna sprzedaż rozpocznie się w piątek, 17 listopada na LiveNation.pl o godzinie 10:00.