The Weeknd zagra na żywo koncert na TikToku. Kiedy oglądać transmisję?

2020-08-06 13:39 EK
The Weekend
Autor: Materiał Prasowy/Universal Music Poland The Weekend

Ta pozytywna informacja z pewnością ucieszy niejedną osobę! The Weekend zagra wyjątkowy koncert na żywo w aplikacji TikTok. Ale to jeszcze nie koniec niespodzianek. Wydarzenie będzie miało charytatywny charakter, a pieniądze zebrane z koncertu zasilą konto jednej fundacji w USA. Kiedy oglądać występ The Weekend na TikToku? Zdradzamy na ESKA.pl.

The Weekend na żywo na TikToku! Taka informacja na pewno wywoła uśmiech na twarzy niejednej osoby. Kanadyjski wokalista Abel Makkonen Tesfaye, który w branży muzycznej przyodział sobie pseudonim The Weekend, już niedługo będzie promował swój najnowszy album zatytułowany After Hours za pośrednictwem jednej z najpopularniejszych aplikacji - TikTok. The Weeknd Experience to widowisko zrealizowane w technologii rzeczywistości rozszerzonej. Część zysków z wydarzenia zostanie przekazana na rzecz fundacji The Equal Justice Initiative w USA.

Dodatkowo w trakcie wyjątkowego koncertu fani będą mieli możliwość interakcji z artystą. Krążek After Hours to najpopularniejszy album 2020 roku, a pochodzące z wydawnictwa single Blinding Lights czy In Your Eyes, okupują szczyty list przebojów, także w Polsce. Kiedy The Weekend zagra swój koncert na żywo na TikToku?

Koncerty przełożone na 2021 rok

Koncert na TikToku The Weekend - kiedy?

Premiera koncertu The Weekend zapowiedziana jest na noc z piątku 7 sierpnia na sobotę, o godzinie 2:30 czasu polskiego. Planowane są również powtórki wydarzenia. The Weeknd Experience na żywo będzie można oglądać na oficjalnym koncie TikToka @tiktok.

Najnowsze