WiP BROS odchodzą z YouTube'a! Wypalenie jednym z powodów

2020-08-06 12:21 Patrycja Obarowska
WiP BROSS
Autor: Screen z YT: DLACZEGO KOŃCZYMY Z YOUTUBE / WiP Life

WiP BROS odchodzą z YouTube'a! Popularni internetowi twórcy z bólem serca kończą współpracę z platformą i tłumaczą widzom swoją decyzję! Powody odejścia z YouTube'a mogą was zaskoczyć. Więcej o WiP BROS i końcu ich internetowej kariery już na ESKA.pl!

WiP BROSS ochodzą z YouTube'a! Popularni twórcy internetowi, dobrze znani na polskiej scenie YouTube rezygnują z dalszego prowadzenia swojego kanału w serwisie i tłumaczą swoją decyzję widzom nagrywając ostatni, krótki materiał. Jednak materiał tłumaczący to nie wszystko, ponieważ ostatnia piosenka ekipy już zwiastowała zakończenie ich internetowej kariery. WiP BROS dokładnie 4 sierpnia 2020 roku opublikowali piosenkę zatytułowaną Po Raz Ostatni. Aktualnie ich numer plasuje się na 7 miejscu na polskiej karcie na czasie i jak widać tekst hitu bardzo pokrywa się z rzeczywistością. Odejście Wip BROSS z serwisu YouTube, to niestety nie jest clickbait. Wojtek, Piotrek i Adam udostępnili w sieci swój ostatni filmik noszący tytuł Dlaczego Kończymy z YouTube i oznajmili swoim fanom, że znikają z serwisu. Powodów było co najmniej kilka. Każdy twórca wypowiedział się osobiście na temat odejścia, tłumacząc się brakiem czasu, zbyt wieloma innymi projektami, a nawet wypaleniem, tym czym zajmowali się na YouTube od całych 4 lat. 

WiP BROSS kończą z YouTube

WiP BROSS kończą karierę w serwisie YouTube! Youtuberzy działali przez 4 lata i w tym czasie zebrali prawie półtora miliona subów. 

Najnowsze