Cleo

i

Autor: Jan Bogacz / TVP

The Voice Kids 5 - kto w FINALE z drużyny Cleo? Oni powalczą o nagrodę główną

2022-04-23 19:53

Za nami emocjonalne Bitwy, a także etap Sing Off w drużynie Cleo. Mimo iż nie było łatwo, trenerka wybrała trójkę uczestników którzy znajdą się w wielkim finale The Voice Kids 5. Kto oczarował swoim wokalem wokalistkę? To ich zobaczymy na scenie w sobotę 23 kwietnia.

The Voice Kids 5 trwa w najlepsze, a młodzi uczestnicy dają czadu prosto z wielkiej sceny. Nie można również zapomnieć o trenerach - Dawidzie Kwiatkowskim, Cleo oraz o Tomsonie i Baronie, którzy prosto z czerwonych foteli otwierają młodzieży bramę do spełniania marzeń i wielkiej kariery. Powoli zbliżamy się do wielkiego finału piątej edycji muzycznego show, który odbędzie się w sobotę 23 kwietnia 2022 roku. To właśnie wtedy poznamy zwycięzcę, który dołączy do Roksany Węgiel, Aniki Dąbrowskiej, Marcina Maciejczaka i Sary James - zwycięzców z poprzednich edycji programu. O tym kto wejdzie do ostatniego odcinka decydują oczywiście trenerzy każdej drużyny podczas etapu Sing Off.

ZOBACZ TAKŻE: Trenerzy The Voice Kids o swoich lękach i fobiach. Tego bardzo się boją!

Trenerzy „The Voice Kids” o swoich lękach

Kto jest w finale z drużyny Cleo?

Etap Sing Off ma za zadanie wyłonić trójkę finalistów, którzy będą reprezentować swoją drużynę w finale. Jak już wiadomo, zrobił to Dawid Kwiatkowski, a także Cleo! Kogo wybrała piosenkarka? Kogo z drużyny Cleo zobaczymy w finale? Największe wrażenie na Cleo zrobili Mateusz Krzykała, Max Kononow oraz Julia Bieniek. Znajdziecie ich w naszej galerii poniżej.

ZOBACZ TAKŻE: The Voice Kids 5 - DRUŻYNA CLEO. Kto jest w teamie gwiazdy? [UCZESTNICY]