Julia Bieniek - kim jest uczestniczka Voice Kids 5? To ona wygra program?!

i

Autor: Jan Bogacz / TVP Julia Bieniek - kim jest uczestniczka Voice Kids 5? To ona wygra program?!

Julia Bieniek - kim jest uczestniczka Voice Kids 5? To ona wygra program?!

2022-04-23 21:20

To poziom dorosłego, dojrzałego śpiewania - zachwycili się się trenerzy głosem 13-letniej uczestniczki sobotniego odcinka The Voice Kids. Julia Bieniek oczarowała dosłownie wszystkich, nie tylko trenerów, ale także widzów i internautów! Kim jest 13-letnia wokalistka, która ma realną szansę na zwycięstwo? Poznajcie ją już teraz!

Spis treści

  1. Julia Bieniek - kim jest?
  2. Julia Bieniek - The Voice Kids 5

Julia Bieniek - kim jest uczestniczka Voice Kids 5? W małym ciele wielki głos! Ma zaledwie 13 lat a każdy dźwięk, który z siebie wydobywa jest perfekcyjny. Julia Bieniek to bez wątpienia jeden z najlepszych głosów nowej edycji The Voice Kids i nie brakuje opinii, że to właśnie ona wygra muzyczny program. Tym bardziej, że już w przesłuchaniach w ciemno zaśpiewała arcytrudną piosenkę.

The Voice Kids 5 - DRUŻYNA CLEO. Kto jest w teamie gwiazdy? [UCZESTNICY]

Julia Bieniek - trzynastolatka zachwyciła trenerów The Voice Kids 5

Julia Bieniek - kim jest?

Julia kocha się uczyć i marzy, aby w przyszłości zostać biotechnologiem. W jej życiu zawsze jest też miejsce na muzykę, która jest jej największa pasją obok nauki. Nastolatka jest uczennicą ostatniej klasy szkoły muzycznej I stopnia w Lublinie w klasie skrzypiec. Od dwóch lat kształci także swój głos w Studiu Muzyki Rozrywkowej w Lublinie. Julia nigdy się nie poddaje, bo jak głosi jej życiowe motto Człowiek, który nigdy nie popełnił błędu - nigdy nic nie zrobił.

Julia Bieniek - The Voice Kids 5

Julia Bieniek w The Voice Kids 5 zaśpiewała utwór Lovin' You, pod którym podpisuje się Minnie Riperton. Nie mogło być inaczej. Wszyscy trenerzy odwrócili swoje fotele i rozpoczęli słowną walkę o młodą uczestniczkę. Ostatecznie zdecydowała ona, że dołączy do ekipy Cleo!

Sonda
Najlepszą drużynę w The Voice Kids 5 ma...