Mateusz Krzykała

i

Autor: Jan Bogacz / TVP

Mateusz Krzykała - kim jest uczestnik The Voice Kids 5? Zachwycił w hicie Little Bit of Love

2022-04-23 21:52

Mateusz Krzykała to jeden z uczestników piątej edycji programu The Voice Kids. Młody wokalista pojawił się na Przesłuchaniach w ciemno, ponieważ marzy o tym, by spełnić swoje muzyczne marzenia. W muzycznym show wykonał piosenkę Little Bit of Love, za którą odpowiada Tom Grennan. Kim jest Mateusz Krzykała? Poznajcie go lepiej.

Mateusz Krzykała - kim jest uczestnik The Voice Kids 5? W sobotę 26 lutego 2022 roku wystartowała piąta edycja programu The Voice Kids. Ponownie o szansę na zaistnienie na polskiej scenie muzycznej oraz o możliwość występu przed ogromną publicznością powalczą osoby w wieku 8-15 lat. Po raz kolejny występy uczestników oceniać będą trenerzy: Cleo, Tomson i Baron i Dawid Kwiatkowski. Pierwszym etapem każdej edycji muzycznego show są Przesłuchania w ciemno. Trenerzy kompletują wówczas swoje 18-osobowe drużyny. Następnie odbywają się bitwy, etap sing off oraz odcinki na żywo. W drugim odcinku piątej odsłony The Voice Kids na Przesłuchaniach w ciemno pojawił się Mateusz Krzykała, który zachwycił wszystkich swoim występem. Czyją drużynę zasili?

Trenerzy The Voice Kids o byciu rodzicami. Dawid Kwiatkowski w szczerym wyznaniu!

Mateusz Krzykała - kim jest uczestnik The Voice Kids 5?

Podczas Przesłuchań w ciemno Mateusz Krzykała wykonał utwór Little Bit of Love, za który odpowiada Tom Grennan. Jego wykonanie zachwyciło Cleo oraz chłopaków z Afromental, którzy odwrócili swoje fotele. Młody wokalista postanowił szlifować swój talent pod okiem Cleo i to właśnie jej drużynę zasilił.