The Voice Kids

i

Autor: Jan Bogacz / TVP

Sing Off - na czym polega etap w The Voice Kids 5? Kiedy emisja w telewizji?

2022-04-09 19:49

The Voice Kids to program, który podzielony jest na cztery etapy. Pierwszym są Przesłuchania w Ciemno, drugim są emocjonalne Bitwy, trzecim Sing Off, a na samym końcu czeka na wszystkich wielki Finał. Czy właściwie jest etap Sing Off? O tym warto wiedzieć, jeśli ogląda się muzyczne show The Voice Kids.

The Voice Kids to uwielbiany program wielu widzów. Powód? Jest muzycznie, miło i przyjemnie! Fantastyczni trenerzy, którzy dają czadu prosto ze swoich foteli, zabawni prowadzący, a także uczestnicy, którzy swoim talentem wzbudzają ogromny szacunek. Każdy fan muzycznego programu wie, że jest on podzielony na cztery etapy. Pierwszym są Przesłuchania w Ciemno, podczas których uczestnicy stają na scenie i śpiewają wybraną piosenkę. Trenerzy odwróceni są do nich plecami, a gdy spodoba im się czyjaś barwa głosu, odwracają swój czerwony fotel. Kiedy drużyny trenerów są już pewne, czas na kolejny etap jakim są Bitwy. To oczywiście bitwa trzech uczestników na głosy - kto najlepiej zaśpiewa piosenkę, przechodzi dalej. Zanim nastąpi wielki finał, na uczestników czeka Sing Off. Co to znaczy? O co chodzi w tym etapie?

ZOBACZ TAKŻE: Cleo wcieliła się w Kleopatrę. W The Voice Kids 5 będzie się działo!

Cleo w "The Voice Kids": Wiele bitew przegrałam

Sing Off - co to jest? Na czym polega?

Jednym z etapów w The Voice Kids jest Sing Off. Co to znaczy? O co chodzi i jakie są zasady? Okazuje się, że Sing Off to jeden z najważniejszych etapów w programie. Następuje bezpośrednio po Bitwach i to właśnie wtedy widzowie poznają uczestników, którzy przeszli do wielkiego finału. Czym właściwie jest etap Sing Off? Uczestnicy którzy wygrali Bitwy - jest ich sześcioro, śpiewają podczas Sing Off'u swoje piosenki z Przesłuchań w Ciemno. Niestety jak to w programach tego typu bywa, zwycięzca może być tylko jeden. Decyzją trenera z danej drużyny, tylko jedna osoba może przejść do finału.

ZOBACZ TAKŻE: Tatiana Kopala z The Voice Kids 4 niczym Ariana Grande. To nagranie przejdzie do historii!

Sonda
Który etap The Voice Kids lubisz najbardziej?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE