Max Kononow

i

Autor: materiały prasowe TVP

Max Kononow - kim jest uczestnik The Voice Kids 5? Na scenie dał czadu!

2022-04-23 21:30

Max Kononow to uczestnik 5. edycji muzycznego show The Voice Kids. Jego głos sprawił, że trenerzy oszaleli z zachwytu, a internauci chcą dowiedzieć się więcej na jego temat. Kim jest młody wokalista, który zaśpiewał podczas Przesłuchań w Ciemno numer Olivii Rodrigo - Drivers License? Poznajcie go bliżej.

Kim jest Max Kononow i co trzeba wiedzieć o uczestniku The Voice Kids 5? W sobotni wieczór 26 lutego wystartowała piąta edycja muzycznego show The Voice Kids. Na fotelach trenerskich jak zawsze zasiadają: Dawid Kwiatkowski, Cleo, a także duet Afro, czyli Tomson i Baron. Wśród pierwszych uczestników, którzy pojawili się na scenie był między innymi Maksymilian Knonow. 14-latek wyszedł na scenę, a następnie oczarował wszystkich wykonując zagraniczny numer Drivers License, który w oryginale śpiewa Olivia Rodrigo. Głos chłopaka wprawił trenerów w osłupienie do tego stopnia, że wszyscy odwrócili swoje czerwone fotele. Kogo wybrał Max? Co  jeszcze musicie o nim wiedzieć?

ZOBACZ TAKŻE: The Voice Kids 5 - DRUŻYNA CLEO. Kto jest w teamie gwiazdy? [UCZESTNICY]

Lena Ornowska zauroczyła trenerów The Voice Kids. To ona wygra program?

Max Kononow - kim jest?

Max Kononow ma 14-lat i mieszka w Kielcach. Jego mama jest skrzypaczką. Jak się okazuje, do wzięcia udziału w The Voice Kids zachęciła Maxa jego nauczycielka muzyki i historii ze szkoły do której uczęszcza. Chłopak ma na swoim koncie wiele sukcesów, a kolejnym jest pojawienie się na scenie The Voice Kids. Podczas Przesłuchań w Ciemno zaśpiewał hit Olivii Rodrigo z 2021 roku, czyli numer Drivers License. Trenerzy oszaleli z zachwytu, w efekcie czego wszyscy odwrócili swoje fotele. Max zdecydował się, że będzie kontynuować przygodę w programie pod skrzydłami Cleo.

Sonda
The Voice Kids - czy jesteś fanem programu?