The Voice Kids 4 wygrywa... Zwycięzca już robi furorę na świecie

2021-04-17 21:16 Ewelina Kulasza
The Voice Kids 4 - finaliści
Autor: materiały prasowe TVP (Natasza Młudzik, Jan Bogacz)

Niestety wszystko co dobre, szybko się kończy. Tak jest również w przypadku czwartej edycji The Voice Kids, która oficjalnie dobiegła końca. Przez cały sezon, widzowie mogli śledzić zmagania młodych, utalentowanych osób, a także poprawiać sobie humor dzięki przesympatycznym trenerom. Kto wygrał The Voice Kids 4? My już wiemy!

The Voice Kids 4 - zwycięzca. Kto nim został? Kto wygrał czwartą edycję The Voice Kids? To ciekawi każdego z was. Niestety kolejna odsłona rozśpiewanego show dla dzieci The Voice Kids, dobiegła końca. W sobotę 17 kwietnia nie tylko poznaliśmy zwycięzcę, ale dodatkowo zobaczyliśmy najlepsze występy trzech finalistów, a nawet zaproszonych gości - Sylwii Grzeszak, Rafała Brzozowskiego i Mateusza Golickiego. Przypomnijmy, że do wielkiego finału The Voice Kids 4 dostali się: Sara Egwu-James z drużyny Tomsona i Barona, Tatiana Kopala z drużyny Cleo, a także Olek Klembalski z drużyny Dawida Kwiatkowskiego. Kto z tej trójki zdobył nagrodę główną, tak jak Roksana Węgiel, AniKa Dąbrowska i Marcin Maciejczak? My już to wiemy - będziecie zachwyceni!

Sara Egwu-James - jak wyglądała jej droga do zwycięstwa?

The Voice Kids 4 - zwycięzca

Jak to w programach typu talent-show bywa - zwycięzca może być tylko jeden. Czwartą edycję The Voice Kids w sobotę 17 kwietnia 2021 roku wygrywa Sara Egwu-James. To właśnie ona spośród 6 tysięcy zgłoszeń doszła do finału i wygrała The Voice Kids 4. To historyczna chwila, która powoduje u wielu widzów łzy wzruszenia i niesamowitą dumę!

Zobacz: Sara Egwu-James - wiek, wzrost, piosenki, rodzina, The Voice Kids 4, Instagram

Najnowsze