Marcin Maciejczak zrobił coś czego nie planował. Tak brzmi jego najnowsza piosenka!

2021-04-17 9:16
Marcin Maciejczak
Autor: Mateusz Jagielski/East News

Większość osób kojarzy Marcina Maciejczaka z jego udziału w programie The Voice Kids. Zanim jednak młodzieniec poruszył trenerów i miliony widzów Telewizyjnej Dwójki, próbował swoich sił w show Mam Talent. Teraz artysta idzie przez branżę muzyczną jak burza i zdradził właśnie coś, czego nie planował. Tak brzmi jego najnowszy numer!

Marcin Maciejczak - nowa piosenka zachwyci każdego. Młody artysta swoją przygodę z telewizją zaczynał będąc małym chłopcem. To właśnie on był bohaterem drugiego odcinka jedenastego sezonu programu Mam Talent i nie mogło być inaczej - Marcin zachwycił nie tylko widzów, ale też jurorów. Następnie pojawił się w trzeciej edycji The Voice Kids i pod skrzydłami Dawida Kwiatkowskiego doszedł do finału i wygrał muzyczne show. Po programie jego artystyczna droga w branży zaczęła się na dobre. Występy, piosenki, teledyski, wywiady, a także... debiutancka płyta! Marcin Maciejczak powoli kończy nad nią pracę, a zostało mu tylko nagrać ostatnią piosenkę. Jego pierwszy krążek ukaże się w pierwszej połowie 2021 roku. Co ciekawe, ostatnio artysta wzbudził w swoich fanach nutkę niepewności. Chodzi o niespodziankę, która ma pojawić się już niebawem! Co to będzie? My już wiemy!

Marcin Maciejczak i jego droga do sławy! Usłyszeliśmy go rok temu

Marcin Maciejczak - nowości muzyczne 2021

Marcin Maciejczak zrobił coś czego nie planował. Na jego oficjalnym Instagramie w relacji pojawiło się okienko do zadawania pytań z napisem głodni nowej muzyki?. Fani od razu zasypali artystę pozytywnymi odpowiedziami, które następnie pojawiły się w kolejnych klatkach. Choć Marcin był w ostatnim czasie bardzo tajemniczy, to teraz zrobił coś czego nie planował i wyjawił tytuł nowej piosenki, a także jej brzmienie! W 24-godzinnej relacji zdradził, że jego muzyczna nowość zatytułowana jest Nie proszę o więcej. Piosenka ukaże się lada moment, bo 21 kwietnia, a w kolejnej klatce w relacji można było usłyszeć jej brzmienie, a nawet krótki tekst:

nie ufasz bajkom, w których nie ma happy end'ów, ani snów słonych

My już nie możemy się doczekać nowości od Marcina, a Wy? Zapowiada się kolejna muzyczna petarda w jego karierze!

Marcin Maciejczak - co o nim wiesz?

Pytanie 1 z 12
Największą inspiracją dla Marcina jest ...
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze