Marcin Maciejczak zrobił coś czego nie planował. Tak brzmi jego najnowsza piosenka!

2021-04-17 9:16 Ewelina Kulasza
Marcin Maciejczak
Autor: Mateusz Jagielski/East News

Większość osób kojarzy Marcina Maciejczaka z jego udziału w programie The Voice Kids. Zanim jednak młodzieniec poruszył trenerów i miliony widzów Telewizyjnej Dwójki, próbował swoich sił w show Mam Talent. Teraz artysta idzie przez branżę muzyczną jak burza i zdradził właśnie coś, czego nie planował. Tak brzmi jego najnowszy numer!

Marcin Maciejczak - nowa piosenka zachwyci każdego. Młody artysta swoją przygodę z telewizją zaczynał będąc małym chłopcem. To właśnie on był bohaterem drugiego odcinka jedenastego sezonu programu Mam Talent i nie mogło być inaczej - Marcin zachwycił nie tylko widzów, ale też jurorów. Następnie pojawił się w trzeciej edycji The Voice Kids i pod skrzydłami Dawida Kwiatkowskiego doszedł do finału i wygrał muzyczne show. Po programie jego artystyczna droga w branży zaczęła się na dobre. Występy, piosenki, teledyski, wywiady, a także... debiutancka płyta! Marcin Maciejczak powoli kończy nad nią pracę, a zostało mu tylko nagrać ostatnią piosenkę. Jego pierwszy krążek ukaże się w pierwszej połowie 2021 roku. Co ciekawe, ostatnio artysta wzbudził w swoich fanach nutkę niepewności. Chodzi o niespodziankę, która ma pojawić się już niebawem! Co to będzie? My już wiemy!

Marcin Maciejczak i jego droga do sławy! Usłyszeliśmy go rok temu

Marcin Maciejczak - nowości muzyczne 2021

Marcin Maciejczak zrobił coś czego nie planował. Na jego oficjalnym Instagramie w relacji pojawiło się okienko do zadawania pytań z napisem głodni nowej muzyki?. Fani od razu zasypali artystę pozytywnymi odpowiedziami, które następnie pojawiły się w kolejnych klatkach. Choć Marcin był w ostatnim czasie bardzo tajemniczy, to teraz zrobił coś czego nie planował i wyjawił tytuł nowej piosenki, a także jej brzmienie! W 24-godzinnej relacji zdradził, że jego muzyczna nowość zatytułowana jest Nie proszę o więcej. Piosenka ukaże się lada moment, bo 21 kwietnia, a w kolejnej klatce w relacji można było usłyszeć jej brzmienie, a nawet krótki tekst:

nie ufasz bajkom, w których nie ma happy end'ów, ani snów słonych

My już nie możemy się doczekać nowości od Marcina, a Wy? Zapowiada się kolejna muzyczna petarda w jego karierze!

Najnowsze