Marcin Maciejczak zdradził, za kim tęskni! Młody wokalista znów czaruje głosem

i

Autor: Maciej Nowak Marcin Maciejczak

Marcin Maciejczak zapowiada nowy utwór. Nie zaśpiewa go sam

2021-04-19 11:30

Marcin Maciejczak to jedno z najbardziej obiecujących nazwisk na polskiej scenie muzycznej. Rok temu zdobył serca słuchaczy piosenką Jak gdyby nic. Teraz wraca z nowym singlem, który zaśpiewa z inną nową artystką. Utwór nosi tytuł Nie proszę o nic więcej. Wiadomo, kiedy będzie można go posłuchać. Informujemy o dacie premiery.

Marcin Maciejczak powraca z nowym utworem. Już wkrótce jego fani będą mogli posłuchać jego nową piosenkę Nie proszę o nic więcej. Będzie to duet z inną obiecującą artystką, która w branży muzycznej pojawiła się w 2020 roku. Najnowszy kawałek Maciejczak nagrał razem z Luną, która dała o sobie usłyszeć za sprawą piosenki Zgaś. Wiadomo, kto stoi za tą kompozycją. Słowa napisał Michał Majak, a muzykę skomponowali Ashley Hicklin i Danny Parker. Marcin Maciejczak poinformował już, kiedy odbędzie się premiera najnowszego singla. Jak powiedział, utwór pojawi się we wszystkich platformach streamingowych już w sobotę 24 kwietnia. W mediach społecznościowych młodego artysta można znaleźć link do zamówienia pre-save. Czy jego najnowsza piosenka odniesie taki sam sukces jak debiutancki singiel? Przekonamy się już wkrótce.

Marcin Maciejczak i jego droga do sławy! Usłyszeliśmy go rok temu

Marcin Maciejczak - The Voice Kids 3

Marcin Maciejczak należy do grona młodych gwiazd, które zasłynęły na scenie programu The Voice Kids. Marcin został zwycięzcą trzeciej edycji programu, tym samym dając pierwszą wygraną Dawidowi Kwiatkowskiemu, który był jego trenerem. Nastolatek pokonał między innymi Alę Tracz, która późnej była reprezentantką Polski w Eurowizji Junior 2020.

Luna - kim jest, wiek, piosenki

Luna ma być nową gwiazdą sceny muzycznej. Jej prawdziwe imię i nazwisko to Aleksandra Katarzyna Wielgomas. Urodziła się 28 sierpnia 1999 roku, a więc ma 21 lat. Jest nie tylko piosenkarką, ale także autorką tekstów. Jej piosenki to Zabierz mnie, Mniej oraz Zgaś. To ta trzecia propozycja odniosła największy sukces.