The Voice Kids 4 - FINALIŚCI. Kto walczy o zwycięstwo? [UCZESTNICY]

2021-04-10 21:42 Ewelina Kulasza
The Voice Kids 4
Autor: Jan Bogacz / TVP2

Czwarta edycja The Voice Kids trwa w najlepsze. Właśnie zakończyły się BITWY, które przez ostatnie tygodnie dostarczały widzom Telewizyjnej Dwójki sporo emocji, a także etap Sing Off-ów. Kogo zobaczymy w finale czwartej odsłony The Voice Kids? To oni powalczą o zwycięstwo!

The Voice Kids 4 - FINALIŚCI. Kto walczy o zwycięstwo? Jak to w życiu bywa, wszystko co dobre szybko się kończy. Tak jest również w przypadku najnowszej, czwartej edycji The Voice Kids, która wielkimi krokami zbliża się do końca. Były już Przesłuchania w Ciemno, Bitwy i Sing Off, a już niebawem poznamy kolejny, najlepszy młody wokal w Polsce i będziemy śledzić jego dalsze zmagania na drodze muzycznej. Co ciekawe, tym razem ostateczna muzyczna rozgrywka zostanie zaprezentowana w dwóch częściach - pierwszą TVP2 wyemituje 10.04.2021, drugą zaś zobaczymy tydzień później czyli w sobotę 17.04.2021 o godzinie 20:00. Kto znalazł się w finale? Nazwiska szczęściarzy czwartej edycji znajdziecie poniżej!

The Voice Kids 4 - finaliści 17.04.2021

The Voice Kids 4 - finał. Ci uczestniczy powalczą o wygraną: 

Finaliści The Voice Kids 4 - kto będzie walczyć o zwycięstwo?

The Voice Kids 4 - FINALIŚCI

Najważniejsze etapy w The Voice Kids 4 oficjalnie zakończone! Kto przeszedł do finału i powalczy o zwycięstwo? Listę uczestników znajdziecie poniżej:

  • Drużyna Cleo: Karolina Szostak, Igor Konieczny i Tatiana Kopala
  • Drużyna Dawida Kwiatkowskiego: Natalia Pawelska, Olek Klembalski i Zosia Sławińska
  • Drużyna Tomsona i Barona: Sara Egwu-James, Mikołaj Jabłoński i Amelia Borkowska. 
Najnowsze