Tatiana Kopala w finale The Voice Kids 4! Zwycięstwo ma w kieszeni?

Tatiana Kopala
Autor: fot. Natasza Młudzik / TVP

Tatiana Kopala wygra czwartą edycję The Voice Kids? Zdaniem wielu fanów, to właśnie ta uczestniczka ma zwycięstwo w kieszeni! Jej głos jest niezwykle kojący i niesamowity. Czy jej talent przyćmi innych uczestników, którzy jak wiemy już od pierwszych odcinków są równie mocną konkurencją?

The Voice Kids 4 trwa w najlepsze! Za nami pierwsza część finału rozśpiewanego show, które już od lat cieszy się ogromną oglądalnością. Kto wygra The Voice Kids 4? To najczęściej z powtarzających się pytań tej edycji. Nic dziwnego! W końcu wiele osób zastanawia się, kto powtórzy losy poprzednich gwiazd i osiągnie sukces na miarę Viki Gabor, Roxie Węgiel, czy też Marcina Maciejczaka! Jedną z uczestniczek, która zdaniem wielu osób wygraną The Voice Kids 4 ma w kieszeni jest przeurocza i niezwykle utalentowana wokalnie Tatiana Kopala, która swoim głosem zachwyciła świat już od pierwszego odcinka, czyli od tradycyjnych i znanych nam wszystkim Przesłuchań w Ciemno. Tatiana Kopala w pierwszej części finału The Voice Kids 4 zaśpiewała kultowy kawałek z zespołu Queen pod tytułem We are the Champions! Uczestniczka z drużyny Cleo zachwyciła wszystkich trenerów i śpiewająco poradziła sobie na tym etapie show. 

Tatiana Kopala w finale The Voice Kids 4 

Tatiana Kopala jedną z finalistek The Voice Kids 4! Dziewczynka w trakcie pierwszej części finału wyszła na scenę i zaśpiewała klasyk od Queen zatytułowany We Are The Champions! Tatiana już 17 kwietnia 2021 roku zawalczy o finał! Czy wygra? Tego dowiemy się już wkrótce.

MaRina w finale The Voice Kids 4! Jej występ inspiracją dla młodych wokalistów
Najnowsze