Sara Egwu-James w finale The Voice Kids 4! Jej głos podbija świat

Sara Egwu-James w finale The Voice Kids 4! Jej głos podbija świat
Autor: Natasza Młudzik / TVP Sara Egwu-James w finale The Voice Kids 4! Jej głos podbija świat

Sara Egwu-James, czyli 12-latka z głosem diwy dotarła do wielkiego finału czwartej edycji The Voice Kids. Dziewczynka była faworytką internautów już po pierwszym odcinku. Wykonała w Przesłuchaniach w Ciemno piosenkę Demi Lovato, a na skórze trenerów pojawiła się gęsia skórka.

Sara Egwu-James w finale The Voice Kids 4! Dziewczynka, która była porównywana do Whitney Houston, powalczy o zwycięstwo w czwartej edycji muzycznego show. Sara Egwu-James przymierzana jest przez internautów do przyszłorocznej Eurowizji Junior. Fani tego wydarzenia nie mają wątpliwości, że 12-latka może dać Polakom kolejne powody do radości, czyli powtórzyć eurowizyjny sukces Roksany Węgiel i Viki Gabor. 

The Voice Kids 4: Sara Egwu-James - 12-latka z głosem diwy! Trenerzy oniemieli

Sara Egwu-James - finał The Voice Kids 4

Sara Egwu-James w The Voice Kids 4 oczarowała trenerów już w Przesłuchaniach w Ciemno. Zaśpiewała utwór Anyone od Demi Lovato i swoim wykonaniem poruszyła Cleo: - Myślałam, że masz na imię Whitney. Śpiewasz emocjami. Trafiasz nas centralnie prosto w serce. Jestem totalnie zahipnotyzowana - wyznała poruszona trenerka. Ostatecznie jednak, 12-latka dołączyła do ekipy Tomsona i Barona. W etapie Bitwy walczyła z Amelią Kitą i Matyldą Szklarską. Dziewczynki wykonały utwór Hero, pod którym podpisuje się Mariah Carey, a chłopaki z Afromental zdecydowali, że Sara Egwu-James pojawi się w pierwszej części wielkiego finału. W wyemitowanym 10 kwietnia 2021 odcinku, Sara rywalizowała o finał z Mikołajem Jabłońskim i Amelią Borkowską. Uczestniczka wykonała piosenkę pt. My Home Town od Husavika.

Sara Egwu-James - kim jest?

Sara Egwu-James swoją przygodę ze śpiewem rozpoczęła mają zaledwie 6 lat. Wtedy też wygrała pierwszy w życiu konkurs wokalny. Od tamtej pory nie wyobraża sobie życia bez muzyki. Talent wokalny szlifuje w Państwowej Szkole Muzycznej pierwszego stopnia w Słubicach, gdzie uczęszcza też do Miejskiego Ośrodka Kultury SMOK. Udział w programie był wielkim marzeniem. 

Najnowsze