The Voice Kids 2 - uczestnicy, którzy zachwycili jurorów. Kim są młodzi wokaliści?

2019-01-05 16:08
The Voice Kids 2
Autor: materiał prasowy The Voice Kids 2

Uczestnicy pierwszej edycji The Voice Kids rozkochali w sobie zarówno trenerów, jak i widzów. W drugiej odsłonie show ponownie pojawili się równie utalentowani uczestnicy! Niektórych poznacie lepiej na ESKA.pl

The Voice Kids 2 - nowa edycja rozpoczęła się 1 stycznia 2019! Do drugiej odsłony muzycznego talent show zgłosiła się rekordowa liczba młodych wokalistów z całej Polski. Każdy z nich marzy o tym, by upragniona statuetka trafiła właśnie w jego ręce. Komu się uda? Już teraz możecie poznać kilku uczestników The Voice Kids 2!

The Voice Kids 2 - uczestnicy

To, że w programie The Voice Kids pojawiają się niesamowicie uzdolnione dzieciaki jest już niemal tak oczywiste, jak to, że ziemia kręci się wokół słońca. Pierwsza edycja muzycznego talent show jest tego świetnym przykładem, ale spokojnie - nie inaczej będzie w drugim sezonie. Już w premierowym odcinku pojawili się świetni muzyczni wojownicy, którzy rozłożyli trenerów na łopatki. Co tu dużo mówić – Cleo, Dawid Kwiatkowski oraz Tomson i Baron będą mieli twardy orzech do zgryzienia, by wybrać najlepsze dziecięce głosy. Poznajcie kilku uczestników nowej edycji The Voice Kids.

The Voice Kids 2 - Maria Nowak

12-letnia Marysia gra na boisku jako bramkarka, a jak już wróci do domu, to siada do perkusji. Na scenie „The Voice Kids” zaśpiewała utwór Bruno Marsa. 

Nina Kicińska w The Voice Kids 2

Wśród muzycznych wojowniczek zobaczyliśmy również 10-letnią Ninę, której bajkowy głos i magiczne wykonanie piosenki z Małej Syrenki sprawiło, że wszyscy trenerzy bardzo szybko nacisnęli czerwone przyciski, a Dawid Kwiatkowski nawet zaczął opowiadać jej wyjątkową bajkę.

Nina Kicińska - kim jest uczestniczka The Voice Kids, która zachwyciła trenerów?

Oliwier Szot - kim jest? 

Oliwier to najmłodszy uczestnik 2. edycji The Voice Kids. Jest prawdziwym wulkanem energii, który znakomicie przyswoił zasady savoir vivre w byciu wzorowym dżentelmenem. Jak sam przyznaje marzy o tym, by w przyszłości zostać śpiewającym aktorem.

The Voice Kids 2 - Adam Kubera

W premierowym odcinku The Voice Kids pojawił się również 15-letni Adam Kubera, nieśmiały romantyk i pasjonat gry na gitarze. To właśnie w jego głosie Tomson usłyszał charakterystyczne dla Jamesa Arthura akcenty.

Lena Marzec - kim jest uczestniczka The Voice Kids 2? 

5 stycznia 2019 w The Voice Kids widzowie Telewizyjnej Dwójki poznają zbuntowaną księżniczkę – Lenę Marzec. Ta dziewczynka to słodki aniołek, który bardzo lubi psocić. Jak sama przyznaje, chciałaby być grzeczniejsza, ale nie za bardzo jej to wychodzi.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze