Nina Kicińska - kim jest uczestniczka The Voice Kids, która zachwyciła trenerów?

2019-02-17 11:05
Nina Kicińska
Autor: screen Youtube/The Voice Kids Poland Nina Kicińska

1 stycznia swoją premierę miała druga edycja programu The Voice Kids. Już w pierwszych dwóch odcinkach pojawili się uczestnicy, którzy rozkochali w sobie trenerów. Jedną ze świetnie zapowiadających się uczestniczek jest 10-letnia Nina Kicińska!

Voice Kids - kim jest Nina Kicińska, która zachwyciła jurorów? W pierwszych odcinkach talent show dla młodych wokalistów, nie brakowało emocji. Uczestnicy zaprezentowali naprawdę wysoki poziom, czym rozkochali w sobie trenerów. Wśród uczestniczek była Nina Kicińska, która swoim głosem odwróciła trzy fotele. Kim jest młoda artystka?

Adam Kubera to polski James Arthur! Kim jest 15-letni uczestnik Voice Kids?

Nina Kicińska - kim jest uczestniczka Voice Kids?

10-letnia Nina Kicińska wykonała w Voice Kids utwór Naprawdę Chcę z filmu Mała syrenka. Jej głos zachwycił jurorów, którzy odwrócili swoje fotele. O małą wokalistkę wszyscy walczyli dzielnie, ale ostatecznie Nina trafiła do drużyny Dawida Kwiatkowskiego. Największą pasją Niny jest śpiewanie, z którym wiąże swoją przyszłość. Bardzo lubi też czytać książki i przyznała, że dziennie potrafi przeczytać aż dwa tytuły! Nieźle, prawda? Dodatkowo rozwiązuje skomplikowane zadania matematyczne, bierze udział w konkursach ortograficznych oraz gra w koszykówkę. Gdyby tego było mało, Nina świetnie gra na skrzypcach i fortepianie. Aż trudno uwierzyć w to, że to wszystko potrafi zaledwie 10-letnia dziewczynka.

Czy Nina ma szansę osiągnąć tak duży sukces jak Roksana Węgiel?

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze