Lena Marzec - kim jest uczestniczka The Voice Kids 2? Słodki aniołek czy mała rozrabiaka?

2019-02-23 18:39
Lena Marzec - kim jest uczestniczka The Voice Kids 2? Słodki aniołek czy mała rozrabiaka?
Autor: The Voice Kids Lena Marzec - kim jest uczestniczka The Voice Kids 2? Słodki aniołek czy mała rozrabiaka?

Kim jest Lena Marzec? Uczestniczka drugiej edycji dziecięcego programu The Voice zrobiła ogromne wrażenie na trenerach! Przekonajcie się oglądając jej występ - na ESKA.pl

Lena Marzec, podczas Przesłuchań w Ciemno zmierzyła się z piosenką Nobody’s Perfect, którą w oryginale wykonuje Jessie J. Swoim występem spowodowała naciśnięcie wszystkich czerwonych guzików i sprawiła, że wszyscy Trenerzy chcieli mieć ją w swojej drużynie. To właśnie do niej Dawid Kwiatkowski powiedział: jesteś małym człowiekiem, ale z wielkim głosem. Tu na pewno będzie walka, bo jesteś niesamowitą dziewczynką. Kto wygrał ten pojedynek i będzie miał przywilej pracować z Lenką?

The Voice Kids 2 - kiedy? Emisja TV i ONLINE muzycznego show TVP2

Lena Marzec - kim jest?

5 stycznia 2019 w The Voice Kids widzowie Telewizyjnej Dwójki poznali zbuntowaną księżniczkę – Lenę Marzec. Ta dziewczynka to słodki aniołek, który bardzo lubi psocić. Jak sama przyznaje, chciałaby być grzeczniejsza, ale nie za bardzo jej to wychodzi. Nie lubi obowiązków i kiedy tylko może ulatnia się z domu, żeby ćwiczyć szermierkę.

Lena w The Voice Kids 2 dołączyła do drużyny Tomsona i Barona. Co więcej, dostała się do finału i będziemy mogli oglądać ją w odcinkach 23.02.2019!

The Voice Kids 2 - uczestnicy, którzy zachwycili jurorów

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze