Adam Kubera to polski James Arthur! Kim jest 15-letni uczestnik Voice Kids 2?

2019-12-26 14:17
Adam Kubera
Autor: materiał prasowy Adam Kubera

Przed nami pierwszy odcinek nowej edycji Voice Kids. Poznaj 15-letniego Adama, który podbił serca trenerów. 

The Voice Kids 2 - kim jest Adam Kubera, który zachwycił wszystkich jurorów programu? Już 1 stycznia premierę ma druga edycja show, które otwiera szansę na wielką karierę. Świetnym tego przykładem jest zwyciężczyni pierwszej edycji programu - Roksana Węgiel. Po triumfie w The Voice Kids, wygrała ona Eurowizję Junior 2018. Czy Adam Kubera ma szansę osiągnąć podobny sukces?

The Voice Kids 2 - TRENERZY nowej edycji muzycznego show dla dzieci

Adam Kubera - kim jest uczestnik The Voice Kids 2?

Zdolny, przystojny i wrażliwy – tak w skrócie można opisać 15-letniego Adama Kuberę. Ten uczestnik to prawdziwy romantyk, który doskonale wie, jak trafić prosto w serca dziewcząt. Uwielbia śpiewać ballady, do których akompaniuje sobie na gitarze. Pasję do instrumentu odziedziczył po tacie. Sam również pisze piosenki, najchętniej o miłości. W najbliższym odcinku The Voice Kids nastolatek urządzi mały koncert i podgrzeje atmosferę w studio utworem Backstreet Boys As Long As You Love Me. Zachwytom nie będzie końca, a walka o tego młodego wokalistę będzie niezwykle zacięta. To przy tym występie Tomson powie: z takiego głosu urodził się James Artur, on miał takie coś jak był mały. Z kim Adam zdecyduje się kontynuować swoją przygodę w programie?

Adam był w drużynie Dawid. Chłopak odpadł w bitwach, ale trzeba przyznać, że i tak stał się już gwiazdą.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze