Adam Kubera to polski James Arthur! Kim jest 15-letni uczestnik Voice Kids 2?

2019-12-26 14:17
Adam Kubera
Autor: materiał prasowy Adam Kubera

Przed nami pierwszy odcinek nowej edycji Voice Kids. Poznaj 15-letniego Adama, który podbił serca trenerów. 

The Voice Kids 2 - kim jest Adam Kubera, który zachwycił wszystkich jurorów programu? Już 1 stycznia premierę ma druga edycja show, które otwiera szansę na wielką karierę. Świetnym tego przykładem jest zwyciężczyni pierwszej edycji programu - Roksana Węgiel. Po triumfie w The Voice Kids, wygrała ona Eurowizję Junior 2018. Czy Adam Kubera ma szansę osiągnąć podobny sukces?

The Voice Kids 2 - TRENERZY nowej edycji muzycznego show dla dzieci

Adam Kubera - kim jest uczestnik The Voice Kids 2?

Zdolny, przystojny i wrażliwy – tak w skrócie można opisać 15-letniego Adama Kuberę. Ten uczestnik to prawdziwy romantyk, który doskonale wie, jak trafić prosto w serca dziewcząt. Uwielbia śpiewać ballady, do których akompaniuje sobie na gitarze. Pasję do instrumentu odziedziczył po tacie. Sam również pisze piosenki, najchętniej o miłości. W najbliższym odcinku The Voice Kids nastolatek urządzi mały koncert i podgrzeje atmosferę w studio utworem Backstreet Boys As Long As You Love Me. Zachwytom nie będzie końca, a walka o tego młodego wokalistę będzie niezwykle zacięta. To przy tym występie Tomson powie: z takiego głosu urodził się James Artur, on miał takie coś jak był mały. Z kim Adam zdecyduje się kontynuować swoją przygodę w programie?

Adam był w drużynie Dawid. Chłopak odpadł w bitwach, ale trzeba przyznać, że i tak stał się już gwiazdą.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze