The Kid LAROI

i

Autor: Sony Music Polska The Kid LAROI wydał debiutancki krążek.

Wydarzenia

The Kid LAROI wystąpi w Polsce. Wszystko, co musisz wiedzieć o koncercie młodego artysty

2024-01-31 13:29

The Kid LAROI to kolejna gwiazda, która w tym roku zaśpiewa dla polskiej publiczności. Młody artysta i raper, który znany jest m.in. z piosenek w duetach z Miley Cyrus i Justinem Bieberem, już w 2024 wystąpi w naszym kraju. Co wiadomo na temat jego koncertu w Polsce? Oto najważniejsze informacje.

W niezwykle krótkim czasie The Kid LAROI szturmem podbił świat, zdobywając w 2022 roku dwie nominacje do nagród Grammy w kategorii Best New Artist, a także za pracę nad szóstym pełnometrażowym albumem Justina Biebera „Justice”, trzy zwycięstwa i wiele nominacji do nagród ARIA Music Awards i Billboard Award, a także stale poszerzający się repertuar i dominującą obecność w Internecie i popkulturze. Obecnie LAROI ma ponad 38 milionów słuchaczy miesięcznie na Spotify, ponad 2 miliardy wyświetleń na YouTube, a jego singiel "Forever & Again" znalazł się na oficjalnej ścieżce dźwiękowej do kinowego hitu „Barbie”. Jego naturalnemu talentowi i charyzmie dorównuje tylko jego zachwycająca prezencja na scenie - niezależnie od tego, czy LAROI występuje na Coachelli, czy dowodzi tłumem na stadionie podczas solowych, wyprzedanych koncertów. Teraz wystąpi w Polsce.

Koncerty w Polsce 2024 - kto wystąpi? KALENDARZ, GWIAZDY, DATY, MIEJSCA

PODSUMOWANIE ROKU 2023 | Maks on air

The Kid LAROI w Polsce 2024 - kiedy i gdzie?

The Kid LAROI wystąpi w Polsce 9 kwietnia 2024 roku. Koncert odbędzie się w hali COS Torwar w Warszawie.

The Kid LAROI w Polsce 2024 - bilety

Przedsprzedaż dla klientów Ticketmaster rozpocznie się w czwartek, 1 lutego, o godz. 10:00 Sprzedaż ogólna rozpocznie się w piątek, 2 lutego na LiveNation.pl o godz. 10:00. Ceny nie są jeszcze znane.